Błąd w mechanice karty Korneliusz Roame

Błąd w mechanice karty Korneliusz Roame.

Deck: Questline Warlock.

Po ukończeniu questline’u i po dobraniu wszystkich kart z talii pojawia się fatique dmg. Obrażenia powinny przechodzić na przeciwnika (mechanika questa). Przy pustej talii, po rzuceniu karty Korneliusz Roame na początku i końcu tury każdego gracza powinienem dobrać kartę, tj. po zakończeniu tury dobieram dwie. Jednak obrażenia tylko z jednej dobranej karty przechodziły na przeciwnika - z drugiej otrzymywałem obrażenia (mimo ukończenia questu!!!). Problem zdarzył mi się raz podczas gry rankingowej po czym odtworzyłem rozgrywkę z przyjacielem - i sytuacja się powtórzyła. Uważam to za poważny błąd w mechanice i proszę o reakcję.

Pozdrawiam,
Adgari#2900

Dobiera karte na koniec twojej, zblokowane, i na poczatku przeciwnika. Potem na koniec przeciwnika, co nie nalezy juz do twojej tury, czyli tamsin nie blokuje, i na poczatku twojej, co juz bedzie zblokowane

To nie błąd, efekt Tamsin z zadania dotyczy wyłącznie obrażeń które otrzymujesz w swojej turze. Stąd wszelkie obrażenia które otrzymasz w czasie trwania tury przeciwnika(w tym te za Twoją fatygę!) nie przejdą na przeciwnika.