Błąd z przygodą Dalarańska robota

Na Heroicznym trybie trudności zostało mi w trzecim skrzydle przejść grę 4 klasami, a w czwartym skrzydle 3 klasami. Błąd w tym, że po zainstalowaniu nowej aktualizacji pokazuję mi, że mam każde skrzydło zaliczone każdą klasą.

2 polubienia

Mam podobny problem, po ostatniej aktualizacji pokazuje mi, że zaliczyłam 4 poziomy Magiem, Kapłanem, Łotrem, Szamanem i Łowcą i nie zalicza zwycięstw Druidem i Wojownikiem. Niestety nie mam zdjęć na dowód, bo nie przyszło mi do głowy, że będą takie cyrki

Witam problem pojawił się po ostatniej aktualizacji i dotyczy przygody gra oznaczyła mi wszystkich bohaterów z koroną jak bym ukończył wyprawę nie chciałbym mieć na końcu problemu z otrzymaniem rewersu ( z tego co pamiętam poziom normalny ukończyłem każda postacią we wszystkich aktach natomiast w poziomie HC 1 akt każdą postacią , 2-3 akt oprócz wojownika i druida natomiast akt 4 żadną postacią ). Dodam że bezpośredni kontakt z obsługą zakończył się odesłaniem na forum…
Pozdrawiam Grzegorz

U mnie już się naprawiło.

Aktualizacja wprowadziła 5 przygodę i chyba naprawiła ten błąd. Przynajmniej u mnie już prawidłowo pokazuje postacie którymi przeszłam przygodę i zaliczyło zwycięstwo wojownikiem

Mój problem polega na tym że w trakcie walki z bosem w przygodzie dalariańska robota gra się zawiesiła i po ponownym uruchomieniu gry wciąż próbuje wznowić walkę, lecz zawsze kończy się to zawieszeniem gry. Proszę o pomoc

Po wprowadzeniu niedawno nowej łatki pojawiły się 2 kolejne błędy.

  1. Czasem przy 7 walce dobiera tobie finałowego bossa no i oczywiście w
    8 walce, też walczysz z finałowym bossem.

  2. Nie chodzi tu o skarby tylko łupy, rzecz w tym, że bez różnicy czy wybierzesz 3 umiejętność specjalną i 3 dek, czy 2 umiejętność specjalną
    i 3 dek, zawsze proponowane karty po pokonaniu wroga dostaniesz pod 1 umiejętność specjalną i 1 dek.
    Trochę szkoda, być zmuszonym przechodzić heroika jedynie pod początkowe ustawienie bohatera.