Błędy po aktualizacji

Po dzisiejszej aktualizacji, podczas gry nie wyświetla mi bohatera maga 1000 wygranych mimo tego iż mam go ustawionego. Nie mówiąc już o rewersie, nie pokazuje tego który jest faktycznie ustawiony.
Chyba coś wam się rozjechało po tej aktualizacji.

Mi od wczoraj więc nie wiem czy związane z aktualizacją nie działa prawidłowo karta Strzała z przynętą - po zadaniu nadmiarowych obrażeń nie przyzywa Diabłozaura.

Możecie się chociaż normalnie zalogować… Szczęściarze! Nie każdy ma możliwość takową…

Kolejny apdejt i jeszcze większa kompromitacja!

Brawo blizzard :clap:

U mnie wystąpił inny błąd. Nie dostałem zadań dziennych. Wyświetla mi się komunikat, że powinienem pokonać najpierw bohaterów w trybie Treningu. Pokonanie jakiegokolwiek nic nie zmienia.

2 polubienia

U mnie to samo! Cieszę się, że chociaż nie jestem sam

1 polubienie

U mnie wystąpił z kolei blad zbliżony do tego, ktory opisal Vex. Nie pojailwilo mi sie nowe dzienne zadanie :confused:

1 polubienie

Już dzienne zadania wróciły.

1 polubienie

Mi rozwaliło moją główną talie, zostało 8 kart… musiałem głowić się jak ona wyglądała i robić od nowa… a przy próbie pojedynku szuka gry szuka i nagle, że ta talia nie może być użyta, rozumiem jakby amatorzy robili grę ale… ALE WIDOCZNIE JEDNAK AMATORZY

1 polubienie

Miałem podobny bląd, ale wystarczyło wejść w edycję tali i wszystko wróciło do normy.

Zadanie dzienne dostałem z opuźnieniem ale nie mogę go joż zmienić

1 polubienie

Tak, cieszę się, że zadania wróciły następnego dnia i nie przepadły. Powinna być natomiast wyjątkowa opcja wymiany aż dwóch.

Znalazłem gorszą rzecz. Wyrzuca z gry przy wyciszaniu emotek przeciwnika :wink:

Ja dalej nie mogę grać w połowie wyszukiwania pokazuje, że nie mogę grać tą talią… już 2 dzień. :clap: :clap:

ja za to przy każdym logowaniu zastaję wybrakowane decki… gra usuwa mi z nich niektóre złote karty i albo zastępuje je zwykłymi (jeżeli je mam) albo twierdzi, że nie mam danej karty (chociaż mam). przypomina się nieśmiertelne “nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?” :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Mam te same błędy :frowning:

Szkoda, że zamiast robić overwatcha 2.0 nie wpadli na pomysł by zrobić hearthstonea 2.0.
Ale w overwatcha nie gram, może tam było dużo gorzej.

Czy tylko u mnie wciąż nie da się wymieniać zadań? Halo blizz zróbcie coś do cholery

1 polubienie

właśnie zauważyłem, że u mnie też. ale kaka.

1 polubienie