Best/worst 3/3!

Aby rozloznic trochę atmosferę na forum, ‘‘funboy’’ blizzarda postanowił założyć fun temat i wypytać was o wasze top3 ulubionych i najbardziej znienawidzonych decklist…

Zaczynam!

BEST:
HANDLOCK Na zawsze w moim sercu! <3
BIG SPELL MAGE Second place in my heart!
PATRON WARRIOR Nic nie muszę chyba dodawać! :slight_smile:

WORST:
SECRET PALADIN Od tamtej pory nie patrzę w ten sam sposób na choineczki…
UNDERTAKER HUNTER Najsilniejszy deck huntera w historii…
COMBO DRUID Combo na drzewcach, które przetrwało kilka sezonów, zanim ktoś się zorientował że coś jest nie tak…xd

Poza podium “BEST” uplasował się Toggwagle druid, masa zabawy!

Do “WORST” wrzucił bym jeszcze mech maga, ale combo druid był zdecydowanie bardziej irytujący… :slight_smile:

Zapraszam do zabawy! Noooo, chyba że nie chcecie bawić się w zabawę, która została zapoczątkowana przez “FUN BOYA”… :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 polubienia

Nie jestem graczem o długim stażu w tej grze, także moja lista będzie pozbawiona mech magów, patron wojów czy combo druidów.

BEST:
PIRAT WARRIOR Arrrr!
ZOOLOCK Jeden z bardziej “skillowych” aggro decków.
MURLOK SZAMAN Naprzód, rybki!

poza podium:
MURLOK PALADYN Również naprzód rybki, ale jednak mniejszy sentyment.
DEATHRATTLE HUNTER Jajeczka…

WORST:
BIG PRIEST No comment. :confused:
SECRET MAG Wkurza niemiłosiernie!
ODD WARRIOR ResidentSleeper…

poza podium:
MECH PALADYN Irytujący deck podobnie jak sekret mag, ale trochę mu zawdzięczam…
JADE DRUID Nie daje sobie obijać face!

1 polubienie

Best
Big shaman
Big priest
Big palek (bardziej dla fanu, ale działał)
Worst
Odd DH
Shudderwock shaman przed nerfem
Armor druid
Też nie gram za długo

1 polubienie

Moje ulubione archetypy:

  • Murlock paladyn (stara wersja) - cudowna sprawa, kiedy Twój przeciwnik nie jest w stanie nic zrobić, kiedy snowballujesz już od drugiej tury i w 4-5 rozwalasz go żabami z furią wichru :smiley:

  • Jade druid - pierwsza moja pełnoprawna talia i pierwszą legendę nią wbiłem. Na zawsze w mym sercu :heartpulse:

  • Secret mag - cóż tu dużo mówić… Idealna talia by wkurzać przeciwnków, a na sam koniec z ręką pełną czarów krzyczeć do monitora “BURN IT”.

Znienawidzone:

  • Odd warrior (a w zasadzie każdy kontrolny warrior) - nie ma nudniejszej rzeczy niż grać na to coś.

  • Aggro shaman - początki mojej kariery… Nie miałem dobrego decku, to było popularne i uraz pozostał…

  • Wszystkie decki, które polegały na rzucaniu nagi i gigantów…

Poza podium po stronie the best: Big mage, agresywna wersja Discolocka oraz secret paladyn i recruit hunter :slight_smile:

1 polubienie