Brak codziennych zadań

Witam odkad wszedł nowy dodatek nie otrzymuje nowych codziennych zadań.

Witam. Mam dokładnie tak samo. Od wczoraj 7.08 nie pojawiają mi się nowe codzienne zadania.

Nie wy jedni, “geniusze” w ekipie Blizzarda znów skopali coś w algorytmie…

Ja dostaje, aż niemożliwe, bo zawsze w takiej sytuacji również nie dostaje :stuck_out_tongue:

A ktoś tak z działu technicznego się wypowie?np.kiedy możemy się spodziewać naprawienia tego???

Nie wypowiedzą się, ponieważ dział techniczny odpowiada za problemy techniczne, a nie za bugi w grze. Od tego jest dział po angielsku, ale tam też zero odpowiedzi.

Poczytałem wczoraj trochę co piszą ludzie o braku zadań dziennych. W każdym przypadku gracze wspominali, że mieli dwa zadania i nie dostali trzeciego. Naszła mnie zatem myśl, że problem może dotyczyć nie tyle algorytmu przyznawania zadań, co po prostu “geniusze” Blizzarda znów coś zwalili i w efekcie gra trzeci slot na zadania traktuje jako zajęty przez zadanie legendarne na 3 pakiety z Uldum. Dlatego wczoraj wieczorem zrobiłem oba zadania dzienne. I tak, dzisiaj dostałem nowe zadanie, ale oczywiście zaległego za wczoraj nie dostałem.

Zatem wychodzi na to, że przez kolejne skopanie sprawy przez Blizzarda, obecnie mamy nie trzy, a dwa sloty na zadania dzienne. Dziękujemy BUGzzard…

1 polubienie