Brak kart bazowych

Witam. Kontaktowałem się w tej sprawie już z Supportem, ale nie mogli mi pomóc. Chodzi o zniknięcie kart bazowych z mojej kolekcji. Opisałem to na przykładzie Gorliwej Kapłanki. Miałem długą przerwę w grze (ponad 2 lata). W tym czasie karty zostały przeniesione do innych zestawów, m.in. wspomniana karta kapłana. Nie mam jej w żadnym zestawie, czy to w klasycznym, czy w dziczy. Nie pyłowałem jej od czasu kiedy wróciłem do gry (około miesiąc temu), a dawniej nie było nawet takiej możliwości, więc nie rozumiem czemu nie posiadam tej karty skoro zostały tylko przeniesione, a nie usunięte z kolekcji. Proszę o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam.

Hejka. Gdy rozpoczęto Rok Gryfa wprowadzono zmiany w systemie kart bazowych. Co rok zestaw ten będzie aktualizowany i gracze będą mieli darmowy dostęp do kart z aktualnej puli. Nie zawsze wszystkie karty z poprzedniego zestawu bazowego będą przechodziły do nowego, podobnie było z gorliwą kapłanką - w miejsce brakujących kart dodano nowe.

Gorliwa kapłanka nie znajduje się teraz w zestawie bazowym i została przeniesiona do kategorii kart historycznych. Możliwe że w przyszłości znowu znajdzie się ona w zestawie bazowym.

Więcej o rotacji kart bazowych można przeczytać tutaj: