Brak możliwości gry na pc

Witam od kilku dni nie mogę połączyć się z grą, pokazuje się ekran ładowania i brak możliwości połączenia po czym każe uruchomić ponownie grę.
Próbowałem zmieniać region, język, zestawów naprawczych wszystkiego, gdy loguje się na ameryke gra uruchamia się bez problemu na iPhone również mogę grać. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z pc…

Cześć!

Spróbuj jeszcze resetu hasła: https://eu.battle.net/account/support/identify-account.html?requestType=PASSWORD_RESET

I usuń wszystkie pliki podręczne aplikacji Blizzard:

Wciśnij klawisz Windows i R i wyszukaj po kolei:

%LOCALAPPDATA%

%APPDATA%

%TEMP%

%PROGRAMDATA%

Z tych lokacji usuń wszystkie foldery które nazywają sie: Battle.net, Blizzard albo Blizzard Entertainment.

Jeśli i to nie pomoże - skontaktuj się z naszymi Game Masterami, to sprawdzimy konto!

Miałem podobnie… Na komputerze ładowało się jedynie okno logowania i nic więcej… Sprawdzenie plików gry oraz jej odinstalowanie wraz z Battle.net nic nie dało :slight_smile: Na szczęście dało się grać na telefonie :smiley: Usterka sama minęła po dniu (na szczęście) aczkolwiek teraz po każdej rozegranej partii wyskakuje okienko o treści że gra została zapisana i należy ją ponownie uruchomić ;/

U mnie to samo. Po każdej rozgrywce prośba o ponowne uruchomienie.
Trochę to irytujące. :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie