Brak możliwości gry

Mam poważny problem od jakiegoś miesiąca. Co chwile rozłącza mnie z grą. Rozłączenie zauważane jest w aplikacji blizzarda, gdzie rozłącza mnie z nią, a następnie wywala mi grę. Każda jedna udana walka w grze (uprzedzona x3-5 próbami włączenia gry) kończy się komunikatem o przymusowym zresetowaniu gry. Czyli wszystko od nowa. W celu zagrania 1 partii, czasami potrzebuje ok 15-20min + trochę szczęścia.
Kroki, które podjąłem:

  • zmiana rejonu gry i powrót na ten,
  • sprawdzanie aktualizacji oraz automatycznego naprawy gry i plików,
  • reset routera,
  • odnowienie adresu IP,
  • optymalizacja połączenia z internetem.

Dla porównania, na telefonie jest okej (połączenie z tą samą siecią).
Proszę o pomoc, ponieważ tracę chęć do kontynuowania gry w Hearthstone.

Cześć :slight_smile:

Proszę zresetuj opcje w grze :

Następnie usuń pliki podręczne aplikacji Blizzard. Wciśnij klawisz Windows i R i wyszukaj po kolei:

%LOCALAPPDATA%

%APPDATA%

%TEMP%

%PROGRAMDATA%

Z tych lokacji usuń wszystkie foldery które nazywają sie: Battle.net, Blizzard albo Blizzard Entertainment.

Sprawdź swoją listy znajomych w aplikacji Blizzard. W ustawieniach listy znajomych można zobaczyć wysłane zaproszenia. Jeśli masz jakieś wysłane zaproszenia, usuń je. Jeśli masz jakieś otrzymane zaproszenia, albo je anuluj albo zaakceptuj.
Upewnij się, że aplikacja Blizzard używa tej samej karty graficznej którą używa Hearthstone. Jeśli w systemie masz dwie, zintegrowaną i tą bardziej wydajną sprawdź w programie sterującym kartą (albo z poziomu Windowsa, jeśli macie 10) z jakiej karty korzysta aplikacja Blizzard.

To powinno pomóc :slight_smile:

Niestety, ale nadal cały czas rozłącza mi battle net co jakiś czas.

W takim wypadku może skontaktuj się z naszymi Game Masterami, załącz do zgłoszenia pliki diagnostyczne MsInfo :slight_smile:

Mam identyczny problem z tym, że próbowałem jeszcze większej ilości rozwiązań… Logi gry wskazują na liczne błędy wywołań metod frameworka… Może autor tematu mógłby napisać co odpowiedział support? Bo jeśli tak częsty problem (masa ludzi to ma) jest ciągle odsyłany do supportu, to ja mam pytanie: NA WAŁA JEST TO FORUM?
PS W ogóle to gratulacje dla Blizzarda - Mono i Unity… Już się nie chciało zrobić autorskiego silnika? W dodatku w folderach znajduję Mono 2.0… Wprawdzie od dawna nie pisałęm pod .NET ale na stronie projektu Mono jest ostatnia stabilna wersja: 6.8.0… Serio Blizzard ma aż tak wy***bane!?

3 polubienia

Lidregas spróbuj zainstalować net.frameworka: