Brak możliwości uruchomienia gry na komputerze. Może ktoś zainteresuje się w końcu moja sprawą:P

Cześć.
Kilka dni temu prosiłem o pomoc w sprawie problemów z HS. Jakoś rozwiązałem to sam po kilku dniach podchodów do sprawy.
Dzisiaj zrobiło się naprawdę duże “kuku” i tego już chyba sam nie naprawię, bo nie mam nawet pomysłu gdzie szukać:)
Jeśli znajdzie się życzliwiec, który wejdzie w ten temat i będzie umiał pomóc, chętnie przygarnę porady:)
Problem polega na tym, że jakiś czas temu borykałem się z problem instalacji. Po jakimś czasie zrobiłem ją i po uruchomieniu gry normalnie działała. Dzisiaj po dniu od tego zdarzenia po uruchomieniu przywitał mnie błąd. Otrzymałem prostokąt z trójkątem w rogu i możliwość zgłoszenia błędu do blizzarda, czego nie uczyniłem gdyż z doświadczenia wiem, że takie formy zgłaszania błędów to jak szukanie mięsa na talerzu wegetarianina- (nie mają sensu).
Wracając do tematu sprawy, zamknąłem okno włączyłem jeszcze raz HS i włączył się, tyle, że nie mam możliwości uruchomienia HS, gdyż nie mam przycisku GRAJ :stuck_out_tongue: haha
Ekran trochę rozmyty, pikseloza mała się zrobiła.
Komputer mam naprawdę dobry więc to na pewno nie jego wina.
Jakieś sugestie?
Dzięki za chęć pomocy.
Mariusz

Ok. Po kilku próbach uruchomienia aplikacji, załączyła się normalnie. Można uznać, że chwilowo problem zażegnany, ale skąd się biorą te utrudnienia, tym bardziej na komputerze?

Jest pełno możliwości… U mnie na przykład błędy w HSie pojawiały się kiedy padała grafika lub dysk… Może to także być wina zasilacza gdy nie trzyma napięć… Ale najprawdopodobniejsze jest to, że sterowniki nie działają tak jak powinny i właśnie by rozwiązać problem w pierwszej kolejności przeinstalowałbym wszystkie sterowniki :slight_smile:

Witaj Dzikus.

Gra zdecydowanie nie powinna się tak zachowywać, więc tak jak wspomniał Bali09 problem leży gdzieś w systemie. Na wstępie polecam więc wykonanie tych kroków:

Gdyby to nie pomogło, stwórz proszę MsInfo jak zostało to opisane tutaj:

Następnie wklej zawartość pliku na stronę typu https://pastebin.com i podaj nam proszę link (aby móc dodać link, zaznacz go i z górnego panelu wybierz opcję “Tekst formatowany”)

Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić, co może powodować taki problem.

file:///C:/Users/mariu/Desktop/msinfo32.txt
file:///C:/Users/mariu/Desktop/DxDiag.txt
file:///C:/Users/mariu/Desktop/screen.jpg

Witam. Kolejna aktualizacja i ponownie ten sam problem. Przesyłam linki zgodnie z poleconą instrukcją.
Dziękuję za ewentualne rozwiązanie mojego problemu.

PS. skanowanie i naprawianie robiłem kilka razy, ale nie daje to żadnych efektów.
PS 2. Przesyłam również screen z moim problemem
PS 3. Wczoraj w oczekiwaniu na pomoc ze strony panów technicznych podjąłem krok aby odinstalować i zainstalować raz jeszcze hearthstonea. Problem jednak w tym, że nawet podczas instalacji gra zawiesza się z pobieraniem plików na jakiejś 1/4 i nie rusza dalej. Proszę o pilną pomoc, bo goldzicho mi się marnuje! :slight_smile:
Pozdrawiam

Witaj ponownie!

Ścieżki prowadzą do plików na Twoim komputerze - więc nie mamy do nich dostępu. Umieść je proszę albo na pastebin.com albo na Google Drive i podaj nam link, tak byśmy mogli te pliki sprawdzić. Dzięki :slight_smile:

Witaj.
Kurcze nie mam pojęcia więc jak je dać na pastebin, bo właśnie tam wklejałem :stuck_out_tongue: Chyba mnie zaciepało mułem…

wkleiłem linki z drive, może teraz będzie ok

https://drive.google.com/open?id=1uVv4bm-jrUSyFU5xbVMhy_jOKX0X16jw
https://drive.google.com/open?id=1CJHgI4uM2CrNZxN5vmi0HbYnwv22B9LC

Dzięki za dosłanie plików :slight_smile:

Proszę sprawdź te kroki :

  • Zamknij Overwolfa ponieważ ma aktywną nakładkę graficzną i może ona podowować problemy
  • Zaktualizuj Windowsa do najnowszej wersji. Zaktualizuj także sterownik do tej zintegrowanej karty graficznej
  • Zastąp IOBit oraz TotalAV jakimś innym oprogramowaniem na próbę, ponieważ obecne programy czasami mogą powodować konflikty z naszymi grami.

Mam nadzieję, że to pomoże :slight_smile: