Brak nagrody za Bójke

Przeszedlem Bójke w 22 minuty i nie dostalem zlotej karty!!!
Ktoś jeszcze ma taki problem?
Bójka oczywiscie ta co sie właśnie kończy.

Nie wiem, ja zrobiłem tamto przejście w pierwszym dniu i dostałem wszystkie nagrody. Ta złota karta jest oczywiście jednorazowym bonusem, więc może już zrobiłeś to i zdobyłeś kartę?

Sprawdzałem i nie mam jej.

W drugim tygodniu zrobiłem bójkę w 38 min i pokazała się informacja że za zrobienie poniżej 30 min jest nagroda. Na stronie nic o tym nie jest napisane.
Wie ktoś o co chodzi?

1 polubienie

Dokładnie, pokazało mi się to samo i jak debil się wkurzyłem bo mój pierwszy czas to było 30min 16s… I za około 5 podejściem udało mi się w 26min…i nic się nie stało. -.-

Zdążyłem spytać w innym miejscu ale gość mnie przekonał że mi się wydawało te 30 min. Zagrałem jeszcze raz, zrobiłem ok 35 min i znowu info że nagroda za mniej niż 30 min.LOL. Przynajmniej wiem że nie ma co próbować :slight_smile:

I znów nie dostałem karty…

Moze jest cos z licznikem w grze zjeb…e.

Mnie bardziej zastanawia, jak osiągnąć te 40 minut. Tym razem bossowie często ciągną grę do fatygi. W efekcie mój wynik to 45+ minut.

u mnie wszystko ok, za pierwszym razem 40:35 i złota karta, za drugim 35 i druga.
@xilk polecam kapłana jest banalny. Poszukaj na ostatniego bossa spella co niszczy stół albo stronnika z agonią.