Brak rtx w heartstone

Witam

Mamy 2020 i od prawie dekady hs pod zgledem grafiki nic się nie zmienił według mnie jedyne co by to naprawiłoby to rtx który (apsolutnie niewielkim koszcie) zrobić zajefajna grafika bo serio nawet gryf wygląda jakby wyciągnięte z gry 2009

Powodzenia w umieszczaniu RTX w telefonie.

2 polubienia

Ja nie dam rady? JA NIE DAM RADY??? Potrzymaj mi piwo.

1 polubienie

<zaczyna trzymać piwo z ekscytacją czekając na niesamowite rezultaty>

A po co to komu i na co? 90% użytkowników gra pewnie na telefonach/tabletach… Szczególnie, że Ci co grają na PC to tylko pewnie garstka osób by to uruchomiła… Do tego należy doliczyć, że znów by były narzekania na “niepotrzebną” funkcjonalność i że większość osób z niej nie skorzysta… Do tego RTX w “pełnej” krasie był pokazany jedynie w starusieńkim Doomie, gdzie podpicie HSa do pełnoprawnego RTXa przez większość użytkowników PC byłoby niemożliwe.

Na co rtx jak pracują nad HSVR :smiley:

Hs vr umarł wieki temu

Najbardziej liczę na zmianę animacji odrodzenia. Przy pierwszym zbiciu zdrowia minion znika na chwilę, przez co nieraz wybrałem za cel inny, znajdujący się obok niego.

Zdecydowane +1, wyłączenie animacji jako opcja byłoby super

2 polubienia

Popieram pana Awikuna jeśli chodzi o kwestie wyłączenia animacji, a także powinni zmniejszyć czas trwania tur = automatycznie zwiększy się skill jaki posiadamy.

Ok jak chcecie tylko nie narzekajcie potem że hs nic się nie zmienia