Brak zadań codziennych po aktualizacji 15.6

Od 5.11, gdy została wprowadzona nowa aktualizacja, hs nie daje mi nowych zadań codziennych, a po zrobieniu wszystkich, które mi pozostały, wyświetla się komunikat: “Odblokuj nowych bohaterów w trybie treningowym”. Ktoś wie o co może chodzić?

Mam to samo, z tym wyjątkiem, ze nie wykonałem 2 zadan zalegających w quest logu, wiec nie mam na razie problemu z pokonaniem wszystkich postaci w trybie treningu. Natomiast wciąż mam wolne miejsce na jeszcze jedno zadanie, którego najzwyczajniej w świecie dzisiaj nie otrzymalem.

U mnie też taki komunikat: “Odblokuj nowych bohaterów w trybie treningowym”

Ktoś coś wie ?

zadania wróciły ale nie można ich zrolować ;/

Nie można :toilet: wymienić zadań

Witajcie.

Dzięki za zgłaszanie problemów po nowym patchu, problem z zadaniami jest już nam znany, a deweloperzy pracują nad jego rozwiązaniem, z góry dziękujemy za cierpliwość.

Pozdrawiam.

Pachnie mi to przymusem kupienia dodatku… dziwnym trafem dostałem questa opartego o battleground. Przypadkiem od tego momentu nie mogę re-rollnąć questa…

Ciekawostką jest też fakt, że posiadając zadanie „rozegraj 3 partie kapłanem, paladynem lub (nie pamietam czy magiem czy szamanem)” nie da się jednak wykonać zadania paladynem :tipping_hand_man: