BUG - czarne elementy

Komputer mam bardzo słaby, ale jak dotąd nie było nigdy problemów graficznych z Hearthstone, aż do czasu najnowszej aktualizacji.

Większość elementów mam na czarno - pozycje w menu, paski głośności itp., karty, cały sklep, zadania itd.

Zaktualizowałem windowsa, usunąłem wszystkie sterowniki i zainstalowałem ponownie, zainstalowałem znowu dirext, microsoft net framework, microsoft visual i javę, odinstalowałem grę i zainstalowałem znowu, resetowałem ustawienia w grze, instalowałem sterowniki z drivera i NIC…

Mam ten sam problem nic niepomaga

Zrobiłem wszystko dokładnie z instrukcją, to samo.

Wykonaj raport DxDiag. Wynik wklej na pastebin.com i podaj link tutaj.

Cześć!

Po ostatniej aktualizacji może to być kwesita tego, że system nie spełnia minimalnych wymagań Hearthstona. Starsze karty graficzne mogą powodować właśnie taki problem.

Warto sprawdzić czy po zmianie na DirectX 9, coś się zmieni ale nie ma gwarancji, że to zadziała!
Aby wymusić DirectX9, przejdź Opcji w aplikacji Blizzard, a następnie:

Ustawienia > Ustawienia gry.
Przewiń w dół do Hearthstone!
Zaznacz pole „Dodatkowe argumenty wiersza poleceń”
Wpisz: force-d3d9
Kliknij Gotowe!

Czy oznacza to ze osoby ze starsza karta graficzna juz niepograja w hs ? czy mozna cos z tym zrobic ?

Aktualizacja software i gameboost w darmowym programie Driver Booster 7 zlikwidowały mi bug, ale gra trochę się tnie. Da się grać, choć jednak jest to delikatnie męczące.

Jaką kartę graficzną posiadasz?

Karta jest zintegrowana, to tylko 358MB, a RAMu mam 4GB, więc minimalne wymagania HS są spełnione.

Jednak nie zmienia to faktu, że to czas na zmianę sprzętu z grafiką przynajmniej 1GB.

Jak się nazywa Twoja karta graficzna? Intel 945 lub podobna?

Nie wymieniałem komputera od lat, bo nie gram dużo, a Hearthstone, to jedyna gra, w którą gram, odkąd pamiętam.

Tak, to Intel 965 Express Chipset Family

1 polubienie

Generalnie karta jest niewspierana przez grę więc i tak ciesz się że się gra uruchomiła :wink: Faktycznie czeka cię wymiana sprzętu jeśli chcesz dalej pograć.

Do tej aktualizacji działała bez żadnych zarzutów, ale no cóż dla Hearthstone’a zainwestuje w nieco lepszy sprzęt.

Dzięki