Bug- ysera +smok 15 sekund

Po zagraniu Ysery i wprowadzeniu jej smoków w deck przeciwik po dobraniu smoka który skraca czas tury do 15 sekund w dziwny sposób blokuje moja turę po tym jak on zakończy swoją. Przykład: dobiera smoka 15 s w tym czasie używa mocy specjalnej+rzuca stroniła atakuje swoim innym stronnikiem który ma np agonię i kończy tyre zanim agonia się uaktywni+ wykonają się pozostałe czynności z jego tury jest już moja tura i zanim zrobię cokolwiek kończy mi się czas. Zdarzyło mi się już to z 5 raz i przegrałem mimo że zwycięstwo miałem w kieszeni. Proszę o naprawienie tego

nie wiem jak pomóc w z tym bugiem
ale widzę że Bugzdormu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tej grze :smiley:

Nawet nie trzeba tego smoka można zapętlić efekty agoni i skutki po agoniach że będą oglądane całą turę :skull:

Ja nie mogę wybrać kart, które mam otrzymać z innych kart (w ogóle mi ich nie wyświetla), nie mogę skończyć tury, mam to samo, co napisali przedmówcy, ale to nieważne; ważne, że wszystko działa tym, co płacą za grę i “szczęście” im sprzyja w rozdaniach oraz dobieraniu przeciwnika - wygrywają, bo są lepsi. To się liczy, a nie jakieś tam problemy techniczne.

Cześć!

Najnowsza łatka 18.0.3 poprawiła już przyzywanie Nozdormu.

Błędy w grze, najlepiej zgłaszać na przeznaczonym do tego forum: https://us.forums.blizzard.com/en/hearthstone/c/bug-report/8