Ciągłe 'aktualizacje' na PC

Od jakichś dwóch tygodni mam problem w aplikacji, tzn. z każdym wejściem do aplikacji zaczyna się rzekoma aktualizja gry, dzieje się to za każdym razem, tak więc nawet kilka razy dziennie. Nie widać też żadnego postępu w tej ‘inicjalizacji’, cały czas jest jakby aktualizacja się zaczynała, a po jakimś czasie tego stanu od razu ‘gra jest grywalna’.

Witaj :slight_smile:

Zdecydowanie nie powinno tak być! Naprawa plików gry powinna pomóc.

Najpierw uruchom aplikację w trybie administratora:

A następnie uruchom narzędzie naprawcze

Podpinam sie . Identyczna sytuacja jak u zalozyciela tematu. Za kazdym razem gdy wlaczam aplikacje battnet gra hearthstone zaczyna sie niby aktualizowac i po paru minutach jest grywalna.

U mnie tak samo, z tym że czasem nawet 10min trzeba czekać. Myślałem że to wina starego kompa

Zdecydowanie nie powinno tak być :frowning:

Prosze odinstalujcie aplikację Blizzard a następnie usuńcie jej pozostale pliki.

Klawisz Windows oraz R otworzy okno dialogowe “Uruchom” w nim wyszukajcie po kolei :

%LOCALAPPDATA%

%APPDATA%

%TEMP%

%PROGRAMDATA%

Z tych lokacji usuńcie wszystkie foldery które nazywają się : Battle. net, Blizzard albo Blizzard Entertainment.

Nastepnie zainstalujcię aplikację Blizzard ponownie, uruchomcie Hearthstona. Jeśli aplikacja nie będzie widzieć instalacji Hearthstona automatycznie - wystarczy iść do folderu gdzie jest on zainstalowany i uruchomić grę z bespośrednio z pliku exe.

Udalo sie to naprawic, zrobilem wszystko wedlug wskazowek Yenredyn i wszystko jest juz ok. Dzieki

ps.jak cos zapraszam na battlenet pomoge

Cieszę się :slight_smile: Miłego grania!

Zrobiłem wszystko o czym było wspomniane ale nic nie pomogło.
Teraz proces odpalania gry staje na inicjalizacji i nic się nie dzieje.
Jakieś pomysły ?

Witaj!

Sprawdź czy antywirus nie blokuje gry, czasem może rozpoznawać to jako zagrożenie. Zatem upewnij się że Hearthstone jest dodany do wyjątków i nie jest na żadnej liście blokowanych procesów.

Możesz też wylogować się z aplikacji i przy ponownym logowaniu wybrać inny region. Uruchom grę, jeśli wszystko pójdzie ok, wyloguj się z aplikacji i wróć na właściwy, poprzedni region :slight_smile: