Ciągle przerywane połączenie

Od dłuższego czasu ja i inni gracze z facebookowej od których też to wiem mają problem z grą Hearthstone. Ciągłe wyrzucanie z aplikacji po każdej rozgrywce a w niektórych przypadkach brak możliwości zalogowania. Ja osobiście zwykle nie mam problemów z internetem, jednak w Hearthstone (nie wiem jeszcze jak jest w przypadku Overwatch) nie jestem w stanie normalnie grać.

Do tego właśnie służy to forum xd. Ja też tak miałem, ale już magicznie nie mam. Jakoś tak dziwnie to nie działa

Mam ten sam problem. Wszystko działa normalnie tj. przeglądarka, ftp i inne (dużo bardziej wymagające) gry sieciowe (nie Blizzarda tylko fajne xD). Da się zalogować, potem widać, że aplikacja np.: łączy się ponownie (?), odpala się grę i jest plansza, że zerwało połączenie. Czasem uda się wejść i zagrać mecz, a po jego końcu jest komunikat, że “Jesteś niedostępny”. Po kilknięciu “Połącz ponownie” kółko się kręci i tak do … śmierci. Sam mam gdzieś ten badziew (wolę MTG w realu) ale żona chce pograć… Ktoś coś poradzi? Czy mam jej po prostu wyperswadować granie w to coś?

EDIT: Już znam powód!!!
“Sieci satelitarne, komórkowe, i WiMax nie zapewniają stabilnego połączenia z Internetem i korzystanie z nich może skutkować dalszymi problemami z połączeniem w czasie rozgrywki w gry Blizzarda. Jeśli to tylko możliwe, weź pod uwagę zmianę połączenia na bardziej stabilne.”
To moja wina! Gry akcji (strzelanki) działają, a turowy Hearthstone wymaga stabilniejszego połączenia! No to już jest bezczelność i chamstwo. Ale ja znam dobre rozwiązanie. Wywalenie tego ścierwa, żeby dysku nie zaśmiecało.

Po każdej grze mnie wywala z kompa, tragedia aktualizacja nic nie dała.

2 polubienia

Aktualizacja coś dała - ponownie wrócił problem z wieczną inicjalizacją przy każdym uruchomieniu battle.neta, ale osobiście mnie to nie dziwi. Zdziwiłoby mnie, gdyby błędów nie było, bo coraz częściej stają się one normą w aktualizacjach wrzucanych przez chińską Zamieć.