Co poprawić/dodać w hs

Witam

Tu piszemy pomysły co poprawić i dodać do heartstone

Kazda gra po kilku latach sie nudzi.

Tylko Hearthstone 2 uratuje tą gre…

Powinno być więcej za mniej, zakupy powinny być opcjonalne, a nie podstawą rozgrywki.

1 polubienie

Dodać możliwość kupienia pakietów i przygód z dodatków, które wypadły ze standardu za golda

2 polubienia

Żadnych wielkich rzeczy nie wymagam, ot takie pierdółki :slight_smile:

  • Wprowadzenie po 2 karty decków na Standard i Dzicz. Przyciskiem na górze by się wybierało, które karty się mają pojawić :slight_smile:
  • Zmiana sposobu wyświetlania kolekcji na komputerze poprzez dodanie na stronie dodatkowego rzędu (lub dwóch) i dodatkowej kolumny. Przy sporej kolekcji i zwiększającej sie liczbie dodatków szukanie kart, których nazw się nie pamięta jest męczące.
  • W trybie pojedynku wprowadzenie systemu dobierania przeciwników w oparciu o siłę decków mierzoną sumą siły pojedynczych kart. W MTG Arena sprawdza się to wyśmienicie, bo w zasadzie nie trzeba składać metowych decków, a tylko grać początkowym krapem i dobiera nam ludzi, którzy też grają początkowym krapem.
  • Wrzucenie do sklepu większej ilości skórek
  • Zrobienie w końcu coś z wyglądem kart, które możemy skraftować, dla mnie w dalszym ciągu ten jasnoszary wygląd jest mega nieprzejrzysty.
  • Dodanie opcji zakupu starych pakietów za golda. Na premierę dodatku otworzę to co będę miał i już będę zbierał golda na kolejny, a tak mógłbym uzupełnić kolekcję przez commony, rary itd. :slight_smile: Nawet są stare legendy, które fajnie byłoby mieć, ale szkoda pyłu na nie :slight_smile:

Ja bym z przyjemnością zobaczył nowy tryb gry zmniejszający losowość. Na początku każdej tury gracz by “dobierał” 3 karty, wybierał 1 z nich do ręki a pozostałe 2 byłyby wtasowywane do jego tali.

1 polubienie

Były bójki na podobnych zasadach, dodam, że w uj nudne i ciągnące się w nieskończoność.

1 polubienie

Hmm czekam na kartę typu Reno’ ale

"jeśli w twoim decku są karty tylko o jednakowym koszcie "

Mamy już do dyspozycji tyle kart że powinniśmy bardziej szaleć, prosi i tak sobie poradzą…

Mamy do wyboru mnóstwo kart większość z nich się nie nadaje lub są za drogie że względu na agro decki przydały by się buffy i poprawki same obszarowki i leczenie nie wystarczą
Np taki yog po nerfie gdy ginie przestaje działać miało to sens 5 dodatków temu no i jest za drogi itd itp
Oczekiwał bym więcej kombinowania z kartami po to by każda gra była niepowtarzalna i ciekawa
Przede wszystkim wolał bym żeby gra była nieco dłuższa
Więcej opcji do niszczenia combo decków jakieś efekty które działają dłużej niż 1 turę lub jednorazowo

A jeszcze mam taki pomysł aby można było tworzyć coś jak szkice talii, czyli tworząc talie można dodać tam kart których nie mamy i zajmują slota (wyglądają jak te których nie mamy kiedy kopiujemy talie). I tak, zdaje sobie sprawę, że można sobie zrobić talie na hearthpwn i skopiować, ale wygodniej byłoby to robić w grze. I przy okazji dodać licznik który pokazuje ile pyłu nam brakuje do ukończenia decku

Balans. Ja wiem, że nowy dodatek dopiero się pojawił i stabilizacja mety potrwa jeszcze parę tygodni, ale wszelkie przesłanki wskazują na to, że znowu będzie ona całkowicie zdominowana przez control warriora, który obecnie potrafi odpowiedzieć dosłownie na wszystko. Jeżeli coś wymaga poprawy w HS to właśnie balans. Bo chyba ciężko dyskutować z tym, że ot chociażby Dr. Boom, Mad Genius trochę odstaje poziomem swojej mocy od reszty kart.

1 polubienie

Nie odstaje za bardzo. Jest mocną kartą na Standardzie i nic ponad to. Po prostu ludzie chcieli wolniejszą metę, to ją mają. A ta karta idealnie do niej się nadaje i potrafi zrobić przewagę. Szczególnie, że za 7 many w turze zagrania dostaje się tak jakby tylko 7 pancerza, a to tak jakby skip tury.

Nowe moce specjalne, żeby nowy bohater nie tylko różnił się skórką, ale także mocą, sporo fajnych i adaptowalnych mocy jest w przygodach.

1 polubienie

Standard jest podstawową częścią tej gry. A w standardzie jest za mocną kartą. A gdy dodamy do tego całą paletę jego kart, którymi odpowiada dosłownie na wszystko, bo czy masz cały stół w małych kreaturach (cyk: Warpath), czy masz jakąś dużą kreaturę (myk: Shield Slam, Omega Devastator), czy nawet mix (jeb: Brawl). A na koniec jak myślisz, że zdobyłeś przewagę to Mad Genius, 7 pancerza co chwilę w momencie gdy Ty nie jesteś w stanie utrzymać na stole kreatury bo te przeciwnika dostają jeszcze zryw. A jak brakuje kreatur czy hp to zawsze możesz wyciągnąć sobie Zilliaxa z oczywiście mocy specjalnej albo super karty za 1 many Omega Assembly. Tak, wojownik i ten jego portret są bardzo zbalansowani.

1 polubienie

Wy wiesz że że drboom nie znerfiom bo to ich (według mnie) ulubiona postać i karta w heartstone poza tym nawet jeśli nawet mieli by znerfic to (skoro tego classic drboom nie nie znerfili który był zbyt op) to czemu mieli by i jego

2 polubienia

Wystarczy jedną rzecz zrobić zabrać pasywny rush mechom z portetu Woja

drugi problem to Omega Devastator który nie powinien być mechem (a jako jedyna omega jest …)

Ogólnie na moje pozostałe 3 hero cardy powinny zostać przeniesione do wilda przy rotacji w kwietniu tego roku, skoro zrezygnowali z tego pomysłu

Jak dla mnie najlepszym ulepszeniem HS by było wprowadzenie opcji “wyłącz animacje i efekty”.
Wiele gier przegrałem tylko i wyłącznie z tego powodu, że nie zdążyłem zaatakować wszystkimi stworami…
Jest to szczególnie bolesne po zagraniu Zul’Jina albo Puzzle Box of Yogg’Sarona…

A kto powiedział że ludzie chcieli wolniejsza meta?

Nie przeglądałeś forów i innych stron społecznościowych za czasów początków Hearthstone, co nie?