Co poprawić/dodać w hs

Wejdź na angielskie form, poczytaj stare posty to zobaczysz jak ludzie płaczą na aggro decki i szybką metę. Kurde, odkąd ja wchodzę na fora czyli gdzieś od Gadżetonu zawsze był płacz na szybkie talie. Czy to pirat wojownik, secret mag, Odd paladyn/łotr, Even szmana, tokken druid stary czy nowy… Ciągle jest płacz. Teraz gdy meta na standardzie jest wolniejsza to do głosu doszedł Dr Boom i jest płacz o to, że jest za mocny, a jest po prostu dobrą kontrolną kartą, na wolniejszą metę. Na dziczy wolniejszy warrior praktycznie nie gra, bo meta jest agresywna, a skip 7 tury za 7 pancerza często oznacza śmierć. Wniosek jest jeden: Ludzie płaczą i będą płakać na karty, talie, metę, niezależnie co będzie grało, bo każdy po prostu co innego lubi.

3 polubienia

Ludzie płaczą o booma bo daje duże value z jednej karty w formacie który nie ma z założenia dużego value. Boom nie jest mocny, po prostu standard jest do kitu.

1 polubienie

Zgadzam się ale blizz jak mówiłem go nie znerfi za chiny

“do głosu doszedł dr boom, i jest płacz o to że jest za mocny, a jest po prostu dobrą kontrolną kartą na wolniejszą metę”
“DR Boom nie odstaje za bardzo, jest mocną kartą na standardzie i nic ponadto”

A83650, który jest aktualnie na mistrzostwach w Seulu, napisał że są 3 karty przez które meta jest całkowicie niegrywalna i które trzeba jak najszybciej znerfic, wśród tych kart jest dr boom. Chłopak chyba nie czytał Twoich postów bali, jaka to ta karta nie jest ok, tylko ludzie się nie znają.

1 polubienie

Meta jest niegrywalna od witchwood, Kappa.

Myślę, że ten wątek jest odpowiedzią co zmienić w HS :slight_smile:

Zawsze można zrobić dodatki unikatowe jak z wow classic które mają być

Zeby animacje czarow/stronikow nie wplywaly na czas tury.

2 polubienia

Przede wszystkim należy poprawić traktowanie przez grę graczy frituplejowych. Powinien być jakiś limit: powiedzmy po przekroczeniu wydatków na grę w kwocie 1000 juro mamy ZAWSZE zapewnione wygranie 17 gier z 20 rozegranych. To by było uczciwe podejście…

1 polubienie

Przydałyby się nowe filtrów przy przeglądaniu kolekcji: filtrowanie według rzadkości kart i filtrowanie tylko złotych kart (obecnie jest to możliwe wyłącznie w trybie tworzenia kart, ale ja chciałbym sobie czasem obejrzeć moją niemałą kolekcję złociutkich kartoszek w jednym miejscu).

Wpisujesz przykładowo: rare i masz karty rzadkie. Wpisz: golden to sam zobaczysz co się stanie.

3 polubienia

Ale jednak szkoda, że nie ma tak rozbudowanego filtrowania jak w oficjalnej kolekcji kart :slight_smile:

A która to jest oficjalną kolekcją kart?

Tej strony akurat nie poważam. No ale co kto lubi…

1 polubienie

Ciekawe co następne wymyśli Blizzard w najblizym gamescom

To Ty się wykazujesz ignorancją. To była moja prywatna opinia i nadal myślę, że to była bardzo dobra karta (mowa o Dr. Boomie Hero Card). Kosztowała sporo, dawała 7 pancerza i dobrą umiejętność na późniejsze tury. W kontrolnej mecie super karta. Teraz za 9 many w mojej opinii jest słaba i to bardzo. Wydajesz 9 many bez żadnego impaktu w danym momencie na stół. Każda HC coś robił w danym momencie, to nie robi nic. Czy będzie grana w kontroli ? Tak będzie, no nie ma nic innego. Pytanie czy Control Warrior w obecnej postaci będzie grał i czy meta po zmianach w ogóle pozwoli na działanie takowego decku.

zależy, to dalej jest skip tury jak przy jarku słabsza umiejętność ale życie zostaje +7 armora. No i nie musisz budować pod niego decku, to tylko dodatek

1 polubienie

Oczywiście, że tak i dlatego będzie się dalej pojawiał… Myślę, że nerf do 8 many załatwiłby sprawę, ale widzą go nadal w Odd Warriorze na dziczy i dlatego dostało mu się więcej…

nerfią karty patrząc na standard, a potem sobie przechodzą nawet po rotacji wykastrowane. Ja już skończyłem z hsem