Co poprawić/dodać w hs

nerfią karty patrząc na standard, a potem sobie przechodzą nawet po rotacji wykastrowane. Ja już skończyłem z hsem

Czekamy teraz na przeróbki z wciekłym drhuk hero cart na nerfa swojego (kto wybuchnie 1 on czy siedzibą blizzarda hahahaha xDDD)

Ok poważnie dobrze według mnie że znerfili bo miałem dość tych bomb i kontrol stone ,
Mnie tylko jedna rzecz zastanawia dlaczego po 2 latach od pojawienia się big priest nie znerfili go a nerfiom to dopiero teraz???

Przypadek Frostlicz Dżejny pokazuje, że w kontrolnym decku 9 many bez impaktu nie jest słabe, o ile generuje tonę value później.

Ale jaina hero card dawał jeszcze zywiołaka gratis

Oczywiście tak jak pisze Bonitas dostawało się żywiołaka, którego było często było trzeba omijać lub zdjąć czarem, bo leczył. Tak samo posiadanie żywiołaków na stole dawało bardzo duże value w momencie zagrania Janki… Zagranie Booma gdy na stole są mechy nie zwiększa ich value. Tak samo w Boomie przy braku mechów na ręce może być bezużyteczny, bo losowe HeroPower też nie są OP, bo właśnie są losowe. W przypadku DK nie jest wymagane posiadanie żywiołaków, bo stosunkowo łatwo jest je zrobić używając innych kart. Według mnie wszystkie karty DK są sporo lepsze od Złagaty i Dr.Booma, no może Thrall jest na podobnym poziomie, ale nadal uważam, że jest delikatnie od nich lepszy :slight_smile:

Ze stwierdzeniem, że wszyscy DK są lepsi od Złagaty i Booma, absolutnie nie mogę się zgodzić, ale nie będę Cię przekonywał - każdy ma prawo do swoich opinii. Chciałbym Ci tylko delikatnie przypomnieć, że Złagata i Boom byli w standardzie równocześnie z Thrallem i Garroshem - ci dwaj ostatni gry wtedy nie widzieli, a Złagata i Boom jak najbardziej.

Moja propozycja. Automatyczne wyciszanie przeciwnika w ustawieniach rozgrywki. :slight_smile:

Masz to w pvp kolesko

Fajnym rozwiązaniem byłoby stopniowe wprowadzanie nowych kart np. około 50 kart na miesiąc, może dłuższy okres i meta byłaby ciekawsza, bo taka prawda, że najwięcej frajdy jest po wyjściu dodatku, gdy testuje się nowe karty i powstają ciekawe decki. Zawsze gdy meta się ustabilizuje i jest już wiadomo jakie decki są najsilniejsze, to jest po prostu nudno i monotonnie, a tak to ludzie by się nie nudzili i co chwilę powstawały by fajne talie. Może dobrze myślę, może nie, ale takie jest moje zdanie :smiley:

Niby gdzie to znajdę?

Można by wprowadzić kartę miesiąca który na początku X miesiąca pojawiła się karta tematyką tego dodatku lub miesiąca