Coś jest nie halo

Siemka. Dziś formatowałem tablet i po tym pobrałem Hearthstona. Zalogowałem się oczywiście na swoje konto po czym ujrzałem to

Może mi ktoś wyjaśnić o co tu chodzi? :smile: nic z tymi zadaniami zrobić nie mogę

Zadanie “Maiev Pieśń Cienia” było jednorazowym zadaniem które było przyznawane graczom w trakcie roku mamuta, a dokładniej od kwietnia 2017 roku. Skoro nadal posiadasz to zadanie, to zgaduję że nie korzystałeś z tego konta sporo czasu. Skoro dziwi Cię ten widok po zainstalowaniu HS, to prawdopodobnie zalogowałeś się na nieodpowiednie konto/region, co jest częstym błędem wśród graczy. Upewnij się że logujesz się na odpowiedni adres e-mail, oraz odpowiedni region gry. Jeśli nie potrafisz przypomnieć sobie adresu e-mail innego konta, proponowałbym skontaktować się ze wsparciem.

Jeśli zamiast tego chodziło Ci o niemożliwość zmiany zadania na inne, to funkcja ta jest dostępna w dzienniku zadań, które pojawia się po wykrzyknika w menu głównym gry.

Jeśli chodzi Ci o coś innego, proszę dokładniej sprecyzuj problem.

1 polubienie

Nic z rzeczy które wymieniłeś nie mają wspólnego z tym co się stało. Dokładnie chodzi o to, że przed sformatowaniem tabletu grałem normalnie na aktualnym koncie. Nie grałem nigdy na innym regionie niż EU. Po prostu gdy loguję się do gry to mam ciągle te konkretne zadania w dzienniku. Nie mogę ich w ogóle wykonać, po północy mi doszło nowe, już normalne i tamtych nie mogę nawet wymienić. Pozostaje mi chyba jednak czekać na aktualizację, która ma nadejść

To zrób tego “trudnego” questa?

Przecież napisałem, że są niewykonalne. Postępy są jakby zamrożone i nawet jak próbowałem zrobić te questy to nawet mi nie dodało ani jednej wygranej czy tych paru zagranych kart. Te questy są jakby ich nie było, a jedynie widać je w dzienniku i po wejściu do gry

No to pisz do supportu. Mi kiedyś pomogli

1 polubienie

Witaj MocnyElf

Tak jak wspomniał Poiytr takie objawy zazwyczaj sugerują zalogowanie się na złe konto i z tego co widzę to wczoraj logowałeś się na inne konto. Jeśli jednak problem występuje na obecnym koncie, skontaktuj się z naszym działem pomocy a postaramy się to dla Ciebie sprawdzić.

Pozdrawiam.

1 polubienie

Dziękuję. A mógłbym w jakiś sposób udostępnić nagranie z tym problemem?

Obawiam się że samo nagranie nic nam tutaj nie pomoże, także w dalszym ciągu kontakt z pomocą to najlepsze wyjście.

Pozdrawiam.

1 polubienie

Opisywany przez Ciebie błąd brzmi dosyć nietypowo. Pamiętaj że większość questów wymaga aby wykonywano je w rozgrywce przeciwko innym graczom, więc często nie można ich wykonać grając np. przeciwko komputerowi.

Ja osobiście nie miałem okazji grać w HS na tablecie, więc nie za bardzo wiem czego się spodziewać od strony sprzętowej. Warto byłoby sprawdzić czy HS działa Tobie poprawnie na jakimś innym sprzęcie, wtedy problem sprowadziłby się do tabletu. Czasem zdarza się że gry działają niepoprawnie jeśli system operacyjny nie zdążył pobrać wszystkich aktualizacji lub brakuje jakiś sterowników, ale nie wiem czy z podobnymi problemami spotyka się na tabletach. Często nietypowe błędy w grach są powodowane uszkodzeniem się jakiś plików, z czym można sobie poradzić używając opcji naprawienia gry. Jeśli klient gry umożliwia uruchomienie jej zanim zostanie całkowicie pobrana, warto jest poczekać aż zostanie pobrana całkowicie - czasem to też pozwala uniknąć błędów.

Mimo wszystko powyższe sugestie są raczej strzałami w ciemno i możliwe że nie pomogą. Prawdopodobnie bardziej rzetelną pomoc otrzymasz pisząc do wsparcia:
https://eu.battle.net/support/pl/help/product/hearthstone

1 polubienie

Dziękuję wam za pomoc. Skorzystam z supportu. A mam takie ostatnie pytanko. Możliwe jest że coś poszło nie tak z synchronizacją kont przed zalogowaniem? Bo jak pobrałem wczoraj od nowa Hearthstone to przy pierwszym logowaniu gra pytała mnie o jakieś sprawdzenie danych z dysku Google, zgodziłem się. Może z jakiegoś starego konta, którego nie pamiętam, wzięła te dane i stąd te zadania? Bo nic kompletnie nie przychodzi mi do głowy, nikomu się to chyba jeszcze nie zdarzyło z tego co szukałem na forum i w internecie.
Edit: sprawdziłem na innych urządzeniach i wszystko tam jest w porządku. Jedynie na tym tablecie są te zadania. Nawet jak robię reinstall gry.