Czemu nie mogę zgłosić osób, które umyślnie przedłużają gry?

Witam
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie ma prostego/widocznego sposobu na zgłaszanie graczy, którzy umyślnie wydłużają grę, wykonując każdą turę w maksymalnym czasie. Widać że nie posiada problemów z łączem, ponieważ zagrywa karty w normalnym tępię. Chodzi dokładnie o gracza “GeedDV” każda jego tura kończy się spaleniem całej liny. Posiadam dowód pokazujący czas gry, oraz ile czasu ja wykorzystałem w nich na moją turę. Jeśli ktoś z Blizzarda to czyta to proszę zainteresować się takimi graczami.

Musisz napisać bezpośrednio do Blizzarda, najlepiej do zespołu który zajmuje się grą hs, myślę że jest szansa i zablokują konto jegomościa “GeedDV”, mimo że robi to do czego ma prawo,
Powodzenia.

3 polubienia

Każdy z graczy ma do wykorzystania 75 sekund na turę. Jak ten czas wykorzysta to jego sprawa.

Może właśnie dlatego nie ma takiego sposobu na zgłaszanie graczy. Jakby był, to byś wtedy płakał, za co dostajesz ciągle bany. A byłbyś zgłaszany za tzw. walenie w ryj, za emotkowanie, za oszukiwanie, za korzystanie z botów itd.

Każdy gracz ma czas w swojej turze i może go sobie wykorzystać do woli. Przeciwnik ma prawo zagrać karty i odejść od komputera, żeby w tym czasie np. pójść nalać sobie coś do picia.

Polubienia: 5

Ile razy grałeś z tym graczem, że zaczęło Ci to przeszkadzać?

1 polubienie

Banujmy, bo ktoś gra zgodnie z zasadami… xD?

Polubienia: 7

Banujmy tych z którymi przegrywam…

4 polubienia

Kto pytał?

Wymagane jest co najmniej 10 znaków