Czy opłaca się kupić 2x preorder?

Witam, orientuje się ktoś może, czy jeśli kupię 2 preordery to dostanę 2 złote legendy na start, czy jedynym bonusem będzie skin do druida?
Kupiłem już ten tańszy, zastanawiam się nad kupnem drugiego, ale jeżeli mam dostać tylko skina poza pakietami, to chyba sobie podaruję…

1 polubienie

To tylko i wyłącznie twoja decyzja. Mnie obecnie szkoda pieniędzy na tą grę i uważam że nawet najtańszy preorder się nie opłaca. Pozdrawiam

3 polubienia

Długo się nad tym zastanawiałem, i koniec końców kupiłem obydwa.

Moje ulubione dwie mechaniki w tej grze to highlandery i questy. Mimo iż w Hearthstona nie pykałem prawie w ogóle od dwóch miesięcy, to jednak muszę przyznać, że szykuje się cała masa zabawy dla osób takich jak ja, lubiących wymyślać decki.

Same highlandery w wildzie to długie godziny przedniej zabawy. Reno Mage ma szansę być najfajniejszym deckiem do grania ever.

Zobaczymy, czy będę żałował wydanej kasy ;p

2 polubienia

Czy wie ktoś z was o której godz ukaże się nowy dodatek ?

Jak kolega wyżej, już jest 6 sierpnia a dalej nie mogę otwierać pakietów :confused:

Jak zwykle dodatek ukaże się około 19-stej, przynajmniej tak myślę :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Ludzie cierpliwości :smile:

Blizz nie czeka z premierą do 00:01 czasu polskiego

Gdyby kogoś to interesowało - na moje pytanie otrzymałem odpowiedź z supportu Blizzarda - tak, otrzymuje się 2x złotą legendę.
Dziękuję, byliście bardzo pomocni, dowiedziałem się wszystkiego poza tym co chciałem wiedzieć :wink:

Btw. dodatek będzie około godziny 19 naszego czasu.

2 polubienia