Czy te karty są jeszcze do zdobycia?

Witam. Znalazłem trzy interesujące mnie karty, ale nie wiem czy są jeszcze dostępne te karty to
Neltharion, Władca smoków
Malorn
Król Lisz
Nie da się ich chyba wytworzyć więc może jest jakieś DLC lub specjalny pakiet kart.
Z góry dzięki za odpowiedź :wink:

One są dostępne tylko w formacie dzikim, gdzie możesz używać wszystkich kart od początku wyjścia HSa :slight_smile: Aby odblokować dziki tryb musisz mieć przynajmniej 1 dziką kartę lub zdobyć 25 rangę w grze rankingowej :slight_smile: PS. podpowiedź, że w dziczy jedynie Król Lisz jest dobry. Zarówno Neltharion i Malorn znajdują miejsce w specyficznych taliach, które również nie są jakieś ekstra.

dzięki nie gram od danwna w hs i tego nie wiedziałem :slight_smile:

Dodam jeszcze parę rzeczy:

  • aby w kolekcji kart widzieć karty dzikie, trzeba zaznaczyć odpowiedni filtr
  • dzikie karty można stworzyć za pomocą pyłu
  • karty spoza trybu standardowego można także zdobyć kupując pakiety za realną walutę na stronie Blizzarda

Prócz tego warto też pamiętać, że przeciwnicy w trybie dzikim prawdopodobnie będą mieli znacznie większą kolekcję niż Ty, więc rozgrywka może się okazać trudniejsza dla nowych graczy (ale za to stanowi ciekawe urozmaicenie dla dłużej grających graczy).

1 polubienie

Zamiast Malorna proponuje zrobić kartę Tygrys Astralny. Efekt ten sam, a karta jest epicka wiec za połowę kosztu pyłu możesz mieć dwie.

1 polubienie