Czy wiadomo kiedy beda kolejne nerfy?

Witam, jak w temacie kiedy będą kolejne nerfy ? A dokladnie dla questa Shamana, maga i locka (szczegolnie dla locka) ? 90% gier na diamentach obecnie to ukladanie pasjansa i grajac aggro deckami mam poczucie ze gram w przygode na heroicznym poziomie na te questy, jak nie dostane OTK od maga, to shaman za 1 many wyczysci mi caly stol lub lock zasypie mnie duzymi prowokacjami i olbrzymami a jesli uda sie to wyczyscic to zalatwi mnie fatyga, przeciez to jest absurdalne i moze to tylko moja subiektywna opinia ale mam wrazenie, ze tworcy gry kompletnie nie wiedza jaka gre tworza i w to nie graja, pozdrawiam.

1 polubienie

Ojej przydałoby się kilka nerfów.
Po pierwszy Nerfy dla questa czarnoksiężnika z 1 many do 4
Po drugie właśnie walczyłem z gostkiem, który złożył deck składający się ze stronników zadający ból bohaterowi z drugiej spelle leczące i mam takie wrażenie, że z Czarnoksiężnik jest w połowie kapłanem a w połowie Czarnoksiężnikiem.

Do czego to doszło żeby typ grający aggro shitem zaczął płakać że meta za bardzo kontrolna haha xD

Jak chcesz szybko zabijać warlocka, palka mieć więcej szans z shamanem to graj quest magiem. Mag jakiś bardzo drogi nie jest.

Quest 4 many :joy: :rofl:

Coś mi się wydaje że Ty celowo piszesz takie posty aby prowokować ludzi do odpisywania :slight_smile:

Polubienia: 7

Bo i tak tak trzeba spowolnić są takie karty, które spelle mogę podrożeć a inne, który mogą potanieć.
Np.Spell maga, plus uczennica czarownika 2x razy na stole = mag rzucający spelle za friko.

@Kriksos
Bardziej zabawne jest twoje upośledzenie, że nie potrafisz grać aggro deckami i wolisz układać pasjansa w hearthstone

2 polubienia

shangtuś na stanowisko osoby odpowiedzialnej za nerfy w blizzardzie, kto za?

4 polubienia

Jestem za!

Powinien mieć jeszcze dostęp do servera testowego

1 polubienie

I znowu odbiegamy od tematu, nie chcę tu kolejnego offtopa na mój temat.
Jestem doświadczonym userem.
@Topic
Dzisiaj zbił mnie gostek grający questem łowcy.
Nerf przy questach potrzebny, żeby spowolnić zagrywek kolejnych kart byle szybko wykonać questa i dostać nagrodę.

a można wiedzieć jaką talią grasz? :upside_down_face:

Nerfy powinny być delikatne.
U maga nagroda powinna dawać efekt tylko na pierwsze zaklęcie w każdej turze.
U czarnoksiężnika nagroda powinna zadawać obrażenia również przeciwnikowi.

3 polubienia

Obecnie chciałem pograć elemental shamanem i aggro druidem ale po x obszarach plus nagrodach jakie te questy dostają i ich możliwościach to chyba jedyna szansa na wygraną jest wtedy, gdy te questy będą mieć słabe zagrania, to jest żałośnie śmieszne że mag potrafi praktycznie za darmo dobrać 14 kart z talii albo lock obrzuci cię klocami, których nie masz jak zbić często

Ja tylko raz trafiłem na questa łowcy dosłownie raz, moim zdaniem questy łowcy i łotra są najsłabsze i najrzadziej spotykane

A Wy jakie questy spotykacie najczęściej i najrzadziej?

Mnie wkurza questy czarnoksiężnika najpierw się ranisz a potem się leczysz jak jakiś chory kapłan.
Questy Łowcy,maga
A mi razy nie widziałem kogoś by zagrywał questy paladyna i druida
Do @Omleta w tym przypadku robiłem questa z codziennych by wygrać ,albo przegrać 3 partie druidem.
A moją mocną talię jest talia DH. Właśnie zbiłem czarnoksiężnia bo gostek uparł się na zadaniu z Uldun a jego plansza była zupełnie pusta więc zasypywał mnie spellami to go sprzedałem Wewnętrzny demon plus szpony i winner.
P.s
Satyr powinien zostać wzmocniony
Obecnie ma 4 na 2 a a powinien zostać wzmocniony do 4 na 4 bo stronnicy bossa przeciwnika go atakują a to kluczowy stronnik.

Ostatnio miałem nieprzyjemność spotkać 5x quest shamana pod rząd i wszystkie przegrałem przez jedną kartę za 1 many i od tej pory nie gram czyli jakieś 2 dni XD

najczestsze questy to zdecydowanie mag i lock, na trzecim szaman potem warior i palas inne raczej rzadko albo wcale. Na palcach reki druid lowca raz kaplana spotkalem i rogala.

1 polubienie

nie dziwię się, że przegrywasz często na niektóre questy, pomimo tego, że znam 6kart z twojego decku, to moge stwierdzić, że jest mizerny :upside_down_face:

Tiaaaa?w obecnym sezonie ograłem każdego w rankingach.Mam swoje kluczowe karty gdy Boss zagra stronnika z prowokacją to zawsze wystawiam legendę z rubieży.Więcej nie zdradzę. w przeciwieństwie do innych klasy moja talia to jakieś 90 % winratio. A niech Blizzard coś z nerfi z mojej talii.

Jeśli masz takie super wyniki to po co narzekasz?

1 polubienie

Co wy z tym magiem? 3 od końca deck i nadal się nie podoba? Rozumiem, że ci którzy grają tym porąbanym czarnoksiężnikiem, chcieliby wygrywać 100 % pojedynków; pewnie specjaliści Paladyna też nie mogą znieść, że raz na 10 potyczek mogą z magiem przegrać. Dominują praktycznie 3 decki a rzucacie się na jeden ze słabszych. W czym rzecz? Chyba, że zgodnie z naczelną zasadą Blizzarda, ci którzy płacą za grę, mają także magiem jakieś super rozdania - to nie ma tematu.

1 polubienie