Czy wy też macie ten błąd z bohaterem?

Otrzymałem tych nowych bohaterów za 1000 czy ileś wygranych. Dodałem nowy obrazek Uthera do ulubionych, i jak jestem w menu, to przed kliknięciem na ostatnie “play” albo w “kolekcji” mam ustawiony nowy obrazek bohatera. Po rozpoczęciu gry, gra zmienia mi na poprzedni obrazek Uthera. Wczoraj jeszcze działało dobrze i mogłem grać nowym bohaterem.

Mam ten sam problem.

Ja tego problemu nie mam, ale to może wynikać z tego iż nie posiadam żadnego bohatera za 1000 wygranych :joy:

1 polubienie

Masz ustawiony nowy obrazek jako ulubiony to skopiuj deck sobie i wklej na nowo nie zmieniając tego portretu za 1000 wygranych i powinno się zmienić :slight_smile: .
Niestety te nowe portrety jak przestawiasz to gra wraca na poprzednie,mam to samo :smiley:

1 polubienie

Tak jak wyżej napisano stwórz talię na nowo i wtedy ustaw nowego bohatera. Miałem ten sam problem przy ustawieniu portretu za 500 zwycięstw i pomogło.

1 polubienie

Mi W końcu oczywiście też przestał działać a działało Czemu to wszystko przestaje działać! Zaczyna się sypać i to grubo!

Nic co napisaliście nie pomogło. Teraz błąd polega na tym, że jak chce wybrać tego nowego bohatera i klikam na przycisk “Make favorite”, to dosłownie nic sie nie dzieje, nawet nie przestawia mi obrazka w zakładce kolekcja (a działa z pozostałymi “starymi” bohaterami.) Mam nadzieje, że blizzard to naprawi, bo jest gorzej niż było.