Darmowy deck dla początkujących

Witam. Co dokładnie trzeba zrobić by zdobyć deck? Wbiłem range na 25. Każdą postacią mam wbity 10lvl. Coś jeszcze muszę zrobić?? Bo nic nie dostałem jak do tej pory

https://eu.forums.blizzard.com/pl/hearthstone/t/kilka-informacji-na-temat-wyzwania-dla-powracaj%C4%85cego-gracza/1206/3

Pierwszy post na tym forum.

No super. Mam range 25, wbity 10lvl każdą postacią i brak zadań. Talii jak nie było tak i nie ma.

A może byś przeczytał, co ludzie piszą i linkują? Wyżej masz link do postu, z którego jasno wynika, że chińska Zamieć przyznaje się, że faktycznie jest z tym błąd i będą go naprawiać:

AKTUALIZACJA 1: Nasz espół rzeczywiście zidentyfikował problem, który wpływa na niektórych graczy. Obecnie badamy kroki niezbędne do rozwiązania tego problemu. Może nie będziemy mieć aktualizacji do jutra, ale damy wszystkim znać, czego się spodziewać, gdy tylko dowiemy się więcej.
AKTUALKIZACJA 2: Właśnie wdrożyliśmy poprawkę, która zawiera rozwiązanie mające na celu naprawienie kont dotkniętych znalezionymi przez nas problemami i zapobiegnięcie im w przyszłości.

A to masz nowe konto czy wracasz ? Warunkiem otrzymania decku jest jeszcze zalogowanie się po 17.03.2020 i nie logowaniem się w okresie 18.11.2019 - 17.03.2020…

Ja cały czas gram po zrobieniu prologu przygody dostałem darmowy deck, tylko że jest on zablokowany…
Głupota pseudodeveloperów HS poraża :slight_smile:

Ja nie dostałem decku bo miałem już 18/18 i nie było miejsca :slight_smile:

Nie martw się! Wszystko masz wyjaśnione w linku, który podałem!

Ale o czym ty gadasz teraz XD dostałeś deck DH który jest za przejscie prologu i jest zablokowany do 7 kwietnia kiedy wyjdzie dodatek. To nie jest deck dla powracających graczy… XDD

1 polubienie

No dobra mam podobny problem Grę zaczęłam 28 marca wbiłem rangę 25 i nic żadnych questow nowych ani deckow Gdzieś pisali że trzeba 20 rangę wbić A info główne 25 Więc jak to jest wreszcie z tymi fantami dla powracających? Ktoś robił i dostał?

Ja dostałem. Po awansowaniu do 25 rangi, jeszcze przed wprowadzeniem nowego systemu rankingowego. Po zakończeniu pojedynku na środku ekranu zaczęły się pojawiać po 2 pakiety - klasyczne oraz z 4 ostatnich dodatków, łącznie 10. Po tym wyskoczyło okno z możliwością wyboru klasy i opisem decku dla każdej. Konto zostało założone 21 marca, więc nawet wcześniej niż twoje. Czekaj cierpliwie, widocznie to błąd.