Dodatkowe Gwiazdki, Ranking

Prosiłbym o wyjaśnienie jak działa system dodatkowych gwiazdek. Miałem legende w poprzednim sezonie, od D10-D5 miałem dwie dodatkowe gwiazdki za wygraną. Teraz w rangach D5-Legend nie mam ani jednej (tak jak wcześniej przed pierwszym wbijaniem legendy), zastanawiam sie dlaczego, skoro streamerzy mają nawet 2x gwiazdki za wygraną w rangach D5-Legenda :slight_smile:

Minimalna premia gwiazdek po uzyskaniu rangi Legendy wynosi 10, a więc przestaje działać po uzyskaniu rangi Diament 5. Mnożnik x11 można uzyskać poprzez uzyskanie dostatecznie wysokiej pozycji na legendzie (blizzard nie określił dokładnie, ale pozycja około 1,5k-2k powinna wystarczyć), lub posiadać wyjątkowo wysokie MMR.

Zapoznałem się z tematem. Tak wiem Dokładnie 10, dlatego powinienem mieć 1 dodatkową gwiazdkę za wygraną, w D5-Legenda, a jej nie mam.

Mnożnik x10 nie zapewnia dodatkowej gwiazdki w D5-legenda. W przedziale D10-D6 pozostaje Ci premia x2, po uzyskaniu diamentu 5 premia znika. Dla bonusu na rangach diament 5 i wyżej, potrzebujesz startowego mnożnika x11, a do uzyskania takiego samo wbicie legendy może nie wystarczyć.

Ale wlaśnie jest to dziwne, sam to zauważyłem. Skoro wbijając legende ma się 10x gwiazdek i 2x jeszcze w d10->d5 to w d5->legenda powinna być chociaż jedna gwiazdka dodatkowa bo z drugiej strony wysoka legenda ma x11 gwiazdek ma w d5-> legenda 2x gwiazdki jeszcze yy :slight_smile: i przy win streaku zdobywa gwiadka + 2 dodatkowe

W D5-legenda nie ma win streaków :slight_smile:

1 polubienie

Aha czyli mają 2gwiazdki za win, a my 1 (przy x9) ale szkoda, że nie pokazuje nawet tej 1 dla oka.
I tak tkwię w tym drugi miesiac d4-d3 dwie wygrane a zara dwie przegrane :mage::rofl: never ending story

To mnoznik X10 ma *2 w d5-> legenda? A x11 aż 3?

Edit. Teraz się zgubiłem.
X11 ma x2 czyli za win 1+2 dodatkowe gwiazdki dostaje?
X10 ma x1 za win dwie gwiazdki
X9 ma x0 czyli za win gwiazdka

???

W przedziale diament 5 - legenda:
z mnożnika x11 pozostało x2 (dwie gwiazdki za wygraną)
x10 ma jedną gwiazdkę za wygraną, normalnie, bo bonus się skończył
x9 ma jedną gwiazdkę za wygraną, normalnie, bo bonus się skończył (w tym przypadku skończył się już w diamencie 10)

Nie można zejść do “x0”, wówczas niemożliwym byłoby przejście choćby o gwiazdkę wyżej, 0+0 daje wciąż zero :wink:

1 polubienie