Epicka klątwa epików

Za każdym razem gdy otwieram pakiet z SOU i dostaje epicką karte jest to “anubisat obrońca” . Mam już ich 11 . Gdy wyszedł RoS miałem podobnie i dostawałem ciągle “miksture wiedźmy” . Tam raz kiedyś zdarzy się inny epik ,ale zazwyczaj jest to “anubisat obrońca” . Też tak macie … czy tylko za mną system nieprzepada ?

Oj przy Rozróbie tak miałem, że wypadały 2 epiki praktycznie na przemian, tutaj akurat jest bardzo dobrze, bo bardzo różne się trafiają, choć nie mam jeszcze żadnego Psychopompa, a pilnie potrzebuję :confused:

Ja za to mam problem z kartami rzadkimi - otwarłem już ponad 100 pakietów, a nadal niektóre rzadkie karty nie wypadły. Niektóre zaś dostałem już 5-6 raz.

No i ten dodatek ma najsłabszy drop legend. Dopiero mam 4, choć od otwarcia ostatniej liczba pakietów osiąga już granicę 40. Nie liczyłem dokładnie, aczkolwiek ostatnią legendę miałem w zeszłym miesiącu, a codziennie otwieram jeden lub dwa pakiety.

2 polubienia

A co ja mam powiedzieć, skoro otworzyłem ponad 90 pakietów i nie trafiłem tam ani jednej Murmii :smiley:

1 polubienie

Ojej czyżby zawartość pakietów była losowa?

P.S. Nawet nie chcę sobie przypominać ile razy dostałem tę szalenie grywalną kartę https://playhearthstone.com/cards/42760-glacial-mysteries

1 polubienie

Od wyjścia dodatku trafiłem 2 lagendy i bardzo mało epików. Praktycznie w każdym otwartym pakiecie jest jedna rzadka karta i reszta zwykła. Według mnie tu nie chodzi o szczęście, tylko blizzard utrudnił.

No raczej nie… Podczas tego dodatku miałem najlepszy opening w historii i na ok 60 paczek dostałem 15 epików (w tym 2 złote) i 3 legendarne