Gdzie pliki Heartstone są na moim komputerze?

Podczas aktualizacji Heartstone jest jakby na nowo istalowana na moim komputerze. Na komputerze trwa to dość długo, natomiast na laptopie trwa to 4 razy dłużej. Chciałbym skopiować sobie te pliki z kompa i podmienić w lapku ale nie wiem gdzie one się znajdują. Wszystkie znalezione przeze mnie pliki blizzarda są za krótkie jak na tak długa aktualizację. Pakiet powinien mieć ok 2 GB danych. Może ktoś wie w jakim katologu znajduje się Heartstone . ?

Lokalizacja może zależeć od tego w którym miejscu instalowałeś tą aplikację. Prawdopodobnie będzie się znajdowała pod tą ścieżką:
C:\Program Files (x86)\Hearthstone
U mnie ten folder zajmuje około 3,3 GB.

Niektóre aplikacje wymagają przeprowadzenia procesu instalacji aby mogły być poprawnie uruchomione, a wtedy skopiowanie plików nie wystarcza. Nie wiem czy HS też tego wymaga.

1 polubienie

wielkie dzięki za odpowiedź. Pamiętam że przy instalacji wskazałem inne miejsce i o nim zapomniałem. Tymczasem info znalazłem w : opcje>ustawienia gry>instalacja/aktualizacja gry — są podane informacje gdzie ten ważny plik znajduje się u mnie. Mam nadzieję że pomysł ze skopiowaniem go jednak zadziała.

W zasadzie wszystkie gry od Blizzarda można kopiować… Po skopiowaniu wskazuje się w kliencie Battlenetu folder gdzie jest gra, robi się test zgodność i aktualizacje plików i wszystko śmiga :slight_smile: Sprawdzone na podstawie HS-a, WoWa, Starcrafta i HOTSa :slight_smile: