Gra nie przyznaje mi punktów doświadczenia

Elo!!!
Zgłaszam kolejnego buga, który chyba od wczoraj mi się pojawił. Gdy wygram mecz gra powinna na liczyć mi ekspa ale ja tego nie widzę a gdy wejdę na ścieżkę do punkty są dodane, wcześniej było ok.
Nawet questy na moich oczach nie są potwierdzane czy wykonałem czy nie
Wy też macie?
Czy znowu Blizzard coś spartolił?

Używaj selekcji, taki temat wstawiaj na pomoc techniczną.

2 polubienia

Od wprowadzenia ścieżki XP przyznawany jest za czas w grach a nie za wygraną. U mnie to akurat cały czas działa.

1 polubienie

Szanguś napisał w temacie ,że PD nie dostaję, a jak wejdzie na ścieżkę to ma PD dodane .
Sam sobie przeczy …

2 polubienia

Tak, tylko nie widzę tych punktów.
Wykonywałem questa to zawsze była animacja, że quest zaliczony i punkty exp dodane a teraz u mnie tego nie ma a wcześniej wszystko bangla,

mam tak samo, mam 3 zadania: 10 zakleć natury oraz 2x druid w różnych kombinacjach. Wiec gram karczemną, po 1 partii pokazuje mi oba zadania druida 1/3, a zadnego info o zakleciach. Okazuje się ze zadanie skonczone, ale nic sie nie pokazało. I dalej tak samo: po 2 partii mam komunikaty o 2/3, a po 3 znowu nic. Czyli niedokonczone jeszcze pokazuje, a o skonczonych zapomina. Wczesniej wydaje mi się, że jak było kilka zadań powiedzmy z druidem to pokazywało tylko raz to 1/3, ale przy skonczonych, o ile nie były zdublowane to wyskakiwało okienko. Teraz jest bardziej kłopotliwe, bo trzeba samemu sprawdzać, bo przecież może być ze dane zdarzenie zupełnie nie wystapiło i skad wiadomo czy dalej to grac?

Wydaje mi się,że jakiś bug wystąpił, nawet nie ma komunikacji,że zadanie zakończone i trzeba sprawdzać na tej ścieżce nawet nie wiem ile punktów exp dostałem za wygrany mecz,czy przygodę

Wydaję mi się że przyznaję,ale nie ma tego pokazanego jak wcześnie.

1 polubienie

A da się coś z tym zrobić?

Weź kartkę i długopis.
Zapisz jakie masz zadania i ile masz PD na ścieżce.
Rozegraj grę.
Wejdź na ścieżkę i zobacz ile masz teraz PD.
Odejmij to co masz teraz od tego co miałeś.
Ta dam :slight_smile:

3 polubienia

Nie chcę mi się bawić w matematykę.Jedynie to może pomóc to napisać do supportu i czekać na patcha.

Myślę, że oni już o tym wiedzą, że jest problem z powiadomieniami. Ja się dowiaduję o nowym poziomie dopiero po wykrzykniku w menu głównym. Tak to nie mam o niczym pojęcia, bo niczego nie pokazuje.

Ja nawet na to nie patrzę, bo punkty na bieżąco dolicza deck tracker, ale fakt coś ostatnio zniknęły te powiadomienia. :wink:

1 polubienie

Czy blizzard zamierza w kończy wydać nową aktualizacje, żeby naprawić błąd z powiadomienia?

Nie, nie zamierza. I bardzo dobrze, bo naprawiając jedno, zepsują kolejne kilka rzeczy. Tak już mają.

1 polubienie