Gra sie nie włacza

witam od 2 dni mam problem z odpaleniem gry zawsze wszytsko bylo okej a od 2 dni po odpaleniu gry pojawia mi sie ekran startowy i on sobie poprostu jest i potrafi sie to utrzymywac pare godzin a gra i tak sie nie właczy proboewalem odinstalowac i zainstalowac ale nic to nie dalo

Hej query14. Jeśli problem pojawia się na urządzeniu mobilnym - usuń grę całkowicie, wyczyść pozostałe dane aplikacji, a następnie zainstaluj ją ponownie. A jeżeli dzieje się to na komputerze stacjonarnym - spróbuj proszę naprawienia klienta gry:

To powinno pomóc w rozwiązaniu problemu.

niestety nic to nie dalo i dalej mam to samo

Mi tam tez nadal nie działa na tablet android

ja mam ten problem na komputerze a zawsze bylo okej

Cześć!

Faktycznie, jeśli chodzi o urządzenia z Androidem to jest to błąd, który w tym momencie sprawdzamy. Tu jest zbiorczy wątek, w którym zbieramy informację odnośnie tego błędu:

Jeden z ostatnich postów w tym wątku opsuje, że po anulowaniu wyboru konta Google by zsynchronizować progres w HS, gra normalnie się uruchomiła a progres pozostał. Prace nad naprawieniem tego błędu trwają!

a co moge zrobic jeszcze ze swoim problemem na komputerze przeskanowanie tak jak jest w 1 odpowiedzi nic nie dalo

Witam to samo u mnie dzisiaj. Komputer stacjonarny, Windows 7. Instalacja nie pomogła. Naprawa nie znajduje nic wadliwego. Po uruchomieniu gry pojawia się ekran z zadaniami. Nie ma głosu z powitaniem Karczmarza. Po kliknięciu ekranu zadań, znika on i zostaję wyrzucony z gry i pojawia się komunikat że był problem z wczytaniem kart z moich talii. Próbowałem dzisiaj ze 30 raz. Proszę o pomoc.

2 polubienia

Też mam problem że gra się włącza i komunikat “Natrafilśmy na problem z siecią podczas wczytywania kart z twojej kolekcji…” i powrót do pulpitu.

1 polubienie

mi sie gra zatrzymuje na ekranie startowym i nic wiecej sie nie dzieje przeskanowanie nie pomoglo szkoda ze nie moge dostac pomocy od nosnie gry na ktora wydalem ponad 1500zl

Odnośnie błędu o ładowaniu się kolekcji to jest kilka tymczasowych rozwiązań! A prace nad naprawą też już trwają.

Pierwszy krok:

Kolejny to zmiana regionu na inny, podczas logowania do Aplikajci Blizzard. Zmień region, zaloguj się do gry, wyloguj - wróć do własnego regionu.

Po zalogowaniu do gry odczekaj 2-3 minuty na ekranie powitalnym - nie klikaj w zadania czy inne informacje. To powinno pozwolić kolekcji na załadowanie się.

Postęp prac nad tym błędem można śledzić w tym zbiorczym wątku:

moj problem nie polega na tym ze talia sie na załadowuje tylko ze gra zawiesza mi sie na ekranie startowym ale nie przez to tak poprsotu na kazdym innym urzadzeniu dziala to normalnie a na komputerze dzieje sie to

miałem podobny problem wystarczy (przynajmniej w moim przypadku) ponownie zainstalować grę