Gra z czarnymi teksturami

Mam problem od wczorajszego patcha mianowicie mój hs wygląda tak ze działa ale zamiast normalnych tekstor z obrazem mam je całe na czarno np zadania mam cale na czarno ale napisy widać tak z cala gra widac tylko praktycznie napisy cala reszta jakby sie niewczytała

próbowalem juz wyzerowania opcji w grze reinstalacji i usuniecia antyvirusa a nawet naprawy na battle necie ale to nic niedalo prosze o pomoc

Witaj.
Zacznij od usunięcia plików cacheoraz tools. Po tym dopiero wykonaj opcję Skanuj i napraw.

Opisany objaw może również wskazywać na problemy ze sterownikami grafiki.

Użyj DDU i usuń obecny sterownik grafiki, następnie zainstaluj nowy uprzednio pobrany ze strony producenta.

Spróbuj jeszcze tego: w Aplikacji Blizzard wejdź w Ustawienia > Ustawienia gry, zaznacz dodatkowe argumenty wiersza poleceń dla HS i wpisz -force-d3d9

Problem wydaje się mieć wielu graczy więc możliwe, że trzeba będzie poczekać na naprawę.

BUG - czarne elementy

niestety nie dziala nic dalej to samo nawet podczas naprawy wyskoczylo mi ze hs nie wymaga naprawy

Wykonaj raport DxDiag. Wynik wklej na pastebin.com i podaj link.

niewiem czy dobrze to zrobilem jak moge dodac link ? Przepraszamy, nie możesz umieszczać odnośników w swoich wpisach.

Użyj opcji tekst sformatowany

https://pastebin.com/DExP45q3

Twoja karta graficzna jest niestety nieobsługiwana. Obawiam się, że aby grać w HS musisz wymienić grafikę.

i to tylko przez upgrade ? szkoda no dobra w takiem razie dziekuje za pomoc

Wraz z aktualizacją zostały również zmienione minimalne wymagania gry.