Gra z czarnymi teksturami

Mam problem od wczorajszego patcha mianowicie mój hs wygląda tak ze działa ale zamiast normalnych tekstor z obrazem mam je całe na czarno np zadania mam cale na czarno ale napisy widać tak z cala gra widac tylko praktycznie napisy cala reszta jakby sie niewczytała

próbowalem juz wyzerowania opcji w grze reinstalacji i usuniecia antyvirusa a nawet naprawy na battle necie ale to nic niedalo prosze o pomoc

Witaj.
Zacznij od usunięcia plików cacheoraz tools. Po tym dopiero wykonaj opcję Skanuj i napraw.

Opisany objaw może również wskazywać na problemy ze sterownikami grafiki.

Użyj DDU i usuń obecny sterownik grafiki, następnie zainstaluj nowy uprzednio pobrany ze strony producenta.

Spróbuj jeszcze tego: w Aplikacji Blizzard wejdź w Ustawienia > Ustawienia gry, zaznacz dodatkowe argumenty wiersza poleceń dla HS i wpisz -force-d3d9

Problem wydaje się mieć wielu graczy więc możliwe, że trzeba będzie poczekać na naprawę.

niestety nie dziala nic dalej to samo nawet podczas naprawy wyskoczylo mi ze hs nie wymaga naprawy

Wykonaj raport DxDiag. Wynik wklej na pastebin.com i podaj link.

niewiem czy dobrze to zrobilem jak moge dodac link ? Przepraszamy, nie możesz umieszczać odnośników w swoich wpisach.

Użyj opcji tekst sformatowany

https://pastebin.com/DExP45q3

Twoja karta graficzna jest niestety nieobsługiwana. Obawiam się, że aby grać w HS musisz wymienić grafikę.

i to tylko przez upgrade ? szkoda no dobra w takiem razie dziekuje za pomoc

Wraz z aktualizacją zostały również zmienione minimalne wymagania gry.