Gra zamyka się po ostatniej aktualizacji

Korzystam z telefonu Honor. Przed aktualizacja gra działała bez zarzutu. Teraz nieważne co bym nie robił w grze zamyka się po kilku lub kilkunastu minutach. Widziałem na ang forum również gracze mają ten problem. Usunięcie i ponowne zainstalowanie nie przynosi efektu. Jak i również wyczyszczenie danych z gry oraz cache z telefonu. Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam

Gram na tablecie Nexus 7 model k008 po najnowszej aktualizacji eventu gra samoistnie się wyłącza zresetowałem i zwolniłem trochę miejsca na dysku nie pomaga co mogę zrobić?

Jaką wersję androida masz?

Wersja systemu Android 6.0.1.
W aktualizacji systemu wyświetla że system jest aktualny

Niestety gra w wersji mobilnej jeśli chodzi o porady ma stosunkowo ograniczone pole. Probowałeś wyczyścić pamięć podręczną gry i dane?

Można spróbować również odinstalować całkowicie grę i pobrać od nowa.

U mnie identyczna sytuacja. Samoistne wychodzenie z HS podczas gry, jak i z menu. Kilkanaście razy już sie zdarzyło od wczoraj, nigdy wcześniej nie miało to miejsca.

Samsung S7, Android 8, kesz wyczyszczony, miejsca full…

Coś musiało się zmienić gra działa normalnie i nagle bach samoczynnie wychodzi po najnowszej Aktualizacji mogę spróbować zainstalować ponownie ponoć nie Pomaga?
Jak wiadomo problem dotyczy nie tylko mnie albo zacznie działać albo dam sobie spokój i zrobię unistal no bo raz na parę gier wywala?

Wyczyszczenie Aplikacji nic nie pomogło u mnie wywala notorycznie podczas przeglądania kolekcji co 2-3 gry Wyrzuca czasem jednorazowo lub kilka razy pod rząd Ponoć zmieniły się wymagania sprzętowe? Dajcie znać czy coś jest lub będzie z tym robione?

Honor 7, android 9, ten sam problem, wywala od czasu do czasu, gra dłużej się uruchamia po ostatniej aktualizacji.

Galaxy S10+ i ten sam problem. Po ostatniej aktualizacji gra wyrzuca mnie/zawiesza się w róznych momentach - w trakcie rozgrywki, podczas przęgladania kolekcji, przy otwieraniu pakietów.

Dodatkowo, nie mogę ustawić bohatera przyznanego za 1000 zwycięstwa.

Mam nadzieję, że naprawicie problem równie szybko, jak banujecie graczy na turniejach :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zainstalowałem na nowo tak jak w instrukcji obsługi też nie pomaga to na pewno atak hakerów z HK

Raczej nieudolność pracowników tej firmy. Przykro to pisać, ale od jakiegoś czasu każdy patch, to jeszcze więcej problemów i błędów.

Huawei p30 pro 8GB to samo. Gra potrafi zamykać się raz za razem. Nie da się grać… Reinstalowalem 3 razy, czyscilem pamięci,restartowalem telefon, nadałem wszystkie możliwe uprawnienia. Nic nie pomaga.

Huawei p20 lite posiada ten sam problem. Odinstalowanie i zainstalowanie ponownie przyniosło jeszcze gorszy efekt niż było wcześniej. Gra zaczęła sprawiać problemy po wprowadzeniu karczemnej bójki z jeźdzcą, wcześniej działała bez zarzutu.

Mam notoryczne problemy z wejściem do “przygody” lub kolekcji kart. Przy oglądaniu kart neutralnych między poziomem 2 a 3 wywala mnie regularnie. Podobnie jest w trybie “Karczma”. Nie ma możliwości w to grać. Na “Pojedynku” wywala sporadycznie ale zdarza się na tyle często, że tracę punkty w rankingu. Przy takich błędach jak można w to grać. Gram już parę lat i nigdy nie miałem podobnych problem a tu żadnej reakcji… !!!

Cześć!

Dzięki za waszą cierpliwość, chociaż zdaje sobie sprawę i dobrze rozumiem jak denerwujący może być ten błąd :frowning:
Nie było łatwo go namierzyć ale dobra wiadomość jest taka, że jest już naprawiany! Kolejna łatka powinna rozwiązać problem na telefonach i tabletach.
Zbiorczy wątek odnośnie problemu oraz postępu prac jest tu : https://us.forums.blizzard.com/en/hearthstone/t/android-game-crash-freezes-since-patch-15-4/

2 polubienia

Kiedy możemy spodziewać się łatki?

Czy ktoś cierpliwie czeka? Rozumiem twoją uprzejmość niebieski Ale Wiadomo że opis denerwujący jest nie adekwatny tutaj pasuje tylko jedno słowo :triumph:

Podziękował za informację - to podstawa.
Przynajmniej wiemy, że coś się ruszyło w tej sprawie i nie ma co już stękać :wink:

Dziękować to ty możesz za łaskę a nie za naprawę błędów
Oh jak mamy dobrze naprawią nam grę i to za darmo a może się obrażą i nie naprawią to joż nie marudzę bo mnie za kartę usuną