Gra zamyka się po ostatniej aktualizacji

Dziękować to ty możesz za łaskę a nie za naprawę błędów
Oh jak mamy dobrze naprawią nam grę i to za darmo a może się obrażą i nie naprawią to joż nie marudzę bo mnie za kartę usuną

Dziękować, to Ty nie możesz nauczycielom, że Cie nauczyli czytania ze zrozumieniem… Za informację dziękowałem, dla ścisłości.

Ależ oczywiście że rozumiem za co dziękujesz nadal uważam że nie ma za co
Sprawa jest prosta albo naprawią i gramy albo pozbędą się paru graczy

Czekamy już 17 dni! :clap:

No właśnie wszedłem na forum zobaczyć czy tylko ja mam ten problem po ostatniej aktualizacji - ale na szczęście nie tylko ja :stuck_out_tongue: To strasznie irytujące, gdy gra się ranking albo płatne areny i nagle gra się wyłącza… A wiadomo w jak zastraszająco szybkim tempie gra się na nowo otwiera i łączy… Jedna-dwie tury do tyłu, a kolejnej i tak nie możesz rozegrać, bo gdy nadchodzi Twoja tura to lont się zapala i w ułamku sekundy tura się kończy - nie da się zagrać nawet zagrać losowej karty bo po prostu nie ma na to czasu…

Na pewno robią listę graczy by zrobić im rekompensatę za utraconą rangę i dla tego to tak długo trwa a czy będzie działać to się zobaczy :sleeping:

u mnie to samo gram na huawei mate 20 lite i od ostatniej aktualizacji co chwile wurzyca z gierki, raz po 2min, raz po 7, raz po 10, a nie raz zanim sie zaladuje, stracilem juz przez to troche pktow rangi… wie ktos jak to naprawic? support wgl zostal poinformowany o zaistnialym poblemie?

Czy ktoś z was ma/miał problem z wywalaniem aplikacji podczas próby wybrania kogokolwiek z listy znajomych?
Aplikacja mobilna iOS.

Ja mam problem z wyborem nowego rewersu. Gra wywala w wersji na iOS. Świetna robota!

Tkwie w 10 randze bo

… Kuwa blizz pliss

EDIT: Może tylko dodam, że to 4ta albo 5ta próba łączenia…

Mam sposób na tworzenie talii wybieram karty jak się uda i nie wywali to włożę 1 lub 3 i zapis w ciągu pół godziny max 1 godzinę mam złożona całą talię :+1:
Wczoraj to nawet questa dziennego nie zdążyłem i mi przepadło
Ja pierdole!

W ostatniej aktualizacji weszła zmiana, której zawsze się najbardziej obawiałem: wyrzuca z gry przy próbie wyciszenia emotek przeciwnika. Super!

Samsung Note 10, gra przestała działać przy użyciu rysika, często się restartuje sama w trakcie rozgrywki. A dziś już się zupełnie nie uruchamia.

Podbijam ponownie. Mam również problem z grą na telefonie, czego nie miałem wcześniej. Objawy jak u przedmówców.

Mi na razie zaczęło działać ale nadal nie otrzymałem rekompensaty za utraconą rangę przegrane gry i nie wykonanie zadania dziennego !!!