Gracz specjalnie przedłuża grę

Jak wiele roboty wymaga zaimplementowanie jakiegoś przycisku by zgłosić przeciwnika? Jestem właśnie w trakcie gry na arenie, która trwa już 40minut, bo mój przeciwnik o nicku Tiery po wykonaniu swojego ruchu nie kończy tury. Jest to arena 8-2 i poddanie się zakończy arenę. Czy Blizzard planuje jakkolwiek zwalczać chamstwo w grze, czy popiera tego typu zachowanie?

40 minut? To się gra zawiesiła, bo straciłeś połączenie…

1 polubienie

Gra się nie zawiesiła… Przeciwnik W KAŻDEJ SWOEJEJ TURZE po zagraniu kart specjalnie nie wciska “koniec tury”, tylko pali linę. Teraz rozumiesz?

1 polubienie

Może tak robić i nic z tym nie zrobisz…pzdr.

1 polubienie

Gdy przeciwnik tak robi ja często robie to samo, w polowie przypadków przeciwnik zaczyna grac normalnie

3 polubienia

To jest jego prawo do wykorzystania swojego turowego czasu jak tylko chce… Ty nie wiesz czy przez tą pozostałą minutę nie zastanawia się co zagrasz i jak będzie mógł odpowiedzieć. Ty możesz tak samo robić…

2 polubienia

tak ukażmy kogoś za to że wykorzystuje czas który mu przysługuje :smiley: nie pomyślałeś że człowiek może międzyczasie coś robi,myśli już nad następną turą?
nie no banujmy każdego kto nie gra aggro bo przedłuża gierki :smiley: ludzie wrzućcie na luz ma prawo korzystać z czasu jak chce a to że ty tego nie robisz to już inna sprawa

3 polubienia

Przycisk karania przeciwnika :joy: dobre :joy: znając życie wciskał byś go za każdym razem​:clap: