Hall of fame 2019

Czy ktoś mi wytłumaczy dokładnie jak to działa, mam na myśli kraftowanie np. Legend które przejdą do Hall of fame. Załóżmy że stworzę Baku, jedną kopię zwykłą i jedną złotą, będzie to kosztowało 4800 pyłu. Pytanie:ile dostanę za te dwie karty gdy nadejdzie rok smoka

3200 bo tylko za złotą.

1 polubienie

Cholera, myślałem że można zgarnąć trochę pyłu for free, a tu nic z tego.
Czy może jest jakiś sposób, a ja go nie rozumiem?

Co roku pytania o to samo, macie rozum i nauczycie się szukać?
Dostajecie pełną rekompensatę w pyle i zostaje wam karta, resztę pozostawiam do waszej analizy.

3 polubienia

Rok temu to ja jeszcze nie wiedziałem że istnieje Hall of fame, a to z tego powodu że to były moje początki z tą grą.
Co do twojej wypowiedzi to jest sprzeczna z tym co kolega napisał powyżej, możesz się do tego odnieść? (spokojnie bez nerwów :v:)

Dostajesz rekompensatę za tyle kart, ile możesz włożyć do talii, czyli jedną legendarną i za dwie pozostałych typów.

Jeśli masz w kolekcji wersje złote i zwykłe danej karty, to rekompensata liczy się za te lepsze, złote wersje.

4 polubienia

dostajesz rekompensatę za ilość kart jaką możesz wsadzić do decku, z priorytetem na złote

4 polubienia

Dziękuję, to wszystko wyjaśnia
Pozdrawiam :sunglasses:

1 polubienie

Wyliczyłem, ze posiadacze wszystkich kart odchodzących do Hall of Fame otrzymają równowartość ok 5k pylu, ktora może wzrosnąć jesli zdecydujesz sie na disenchant reszty kart i w rezultacie pozbędziesz sie ich z kolekcji.

3 polubienia

Te 5k pyłu to minimum, jeśli posiadasz zwykłe wersje kart, mając złote ich wersje, zysk jest jeszcze większy :wink:

Trzeba będzie te epickie kart druida i kapłana stworzyć, bo jakoś z pakietów mi nie wypadły, a zawsze to trochę pyłu do przodu.

Swoją drogą, czytając komentarze na różnych stronach, wielu ludzi dziwi się, że ta ćma kapłana istnieje, a są i tacy, co jelonka druida też nie pamiętali :smiley:

1 polubienie

Czyli jeśli mam np zwykłego baku ,niszczę go tworze złotego po rotacji dostaje 3200 plus 1600 za zniszczenie złotego Bilans wychodzi +2000 pyłu?

+1600 + 400 VS +3200 - 3200 + 1600 + 400

www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ZSS8gPhpc98APVpGWhXJs1KAiXmQTuG7.gif

2 polubienia

Tak, ale równie dobrze możesz zostawić tego zwykłego baku, po rotacji dostać 1600 pyłu, a potem go zniszczyć za 400, czyli łącznie 2000 pyłu.

Tworzyć złote wersje kart, które ma się jako zwykłe opłaca się tylko w przypadku kart “common”. Tam na takim tricku zdobywamy o całe 10 pyłu więcej, więc to mało opłacalne :smiley:

1 polubienie

Ja stworzyłem każda kartę co idzie do hall of fame, razem z wersjami złotymi i podwójnie wszystkie oprócz legendarnych, czyli co się tylko da. Czekam na 31,700 pyłu wraz ze spylowaniem tych kart.
Profitu tutaj będę miał z 10k pyłu.

O kurde, ale będziesz płakał :V

2 polubienia

Jeśli masz złotą i zwykłą to zwrot pyłu dostaniesz tylko za złotą.

1 polubienie

Tak, zamrozilem sobie pył. W sumie nic nie straciłem. Na przyszłość się przyda.

Każda zwykłą miałem, więc to dzisiejsze wytworzenie złotych było głupota. Bo wyjdzie na to samo.

Szkoda że ziilax nie wyleci, jest trochę za dobry jak dla mnie można z powodzeniem włożyć go wszędzie jak kiedyś Sylwię

1 polubienie

Witam chciałbym się dowiedzieć czy te karty jak przejdą do Hall of Fame to czy bedzie można grać nimi w Hearthstone? Bo głównie chodzi mi tu o baku,gena,strażnika zagłady i kota bo bez nich decki mi się rozpadną.

Tak będziesz mógł nimi grać, ale tylko w trybie Dziczy i ewentualnie niektórych Karczemnych bójkach.

Po to te karty wędruj do Hall of Fame, żeby nie były dostępne w trybie Standard.

1 polubienie