Hearthstone ciągle problemy

Od ostatniej aktualizacji hearthstone na telefon nie chce w ogóle działać próbowałem wszystkiego odinstalowywałem i instalowałem wielokrotnie nic to nie dało za każdym razem ten sam błąd pobieranie zacina sie na ostatnich 20 kbs-ach i zero reakcji gdy wyłączam i włączam z powrotem gra laguje mi cały telefon i trzeba wyciągać baterie (telefon to samsung galaxy J5) żeby telefon działał poprawnie a gdy odczekam pare minut dostaje komunikat aplikacja hearthstone przestała działać mało tego od rana battle.net na komputer też wariuje ciągle przez niego rozłącza mnie z wi-fi a w grze traci połączenie przy próbie zakupu pakietów za golda ‘oczekiwanie na autoryzacje’ w nieskończoność rozłączenia przy pojedynkach przy każdym zagraniu karty i komunikaty ‘battle net/hearthstone przestał działać’ specyfikacje komputera Intel Core 2 Duo 3GHz x 2/ 8 gb RAM już nie wiem co mam robić problem już powtarzał sie najczęściej przy zmianie ustawień z jakości niskiej na wysoką i spowrotem lecz nie trwało to tak długo i nie było tylu problemów dodam jeszcze że używam anteny wifi usb do połączenia WI-FI i przy innych aplikacjach typu Google Chrome wszystko działa jak należy wczoraj także przeczyściłem dokładnie cały komputer wewnątrz i dorzuciłem 4 ramu ale to raczej nie miało wpływu na działanie tych aplikacji bo problem pojawił sie dzisiaj rano prosze o szybką pomoc