Hearthstone Grandmasters - dropy

Witajcie moi drodzy,

przybywam do was z pytaniem, jak i prośbą. Mianowicie czy mógłby mi ktoś pokrótce napisać w jakie dni i w jaki sposób można zdobywać pakiety z dropów na youtubie podczas obecnego hearthstone grandmasters? Konto YT z blizzardowym już połączyłem, kanał do oglądania też znalazłem ;). Pytanie zostaje tylko kiedy oglądać, ile oglądać, i ile łącznie pakietów można zdobyć? Prosiłbym o szczegółowe, a zarazem “czytelne” wyjaśnienie :blush:. Będę bardzo wdzięczny :kissing_smiling_eyes:
Dodam, że artykuł blizzarda już czytałem, ale wierzę, że ktoś z was napisze to trochę czytelniej i wszystko w jednym miejscu :grin:

1 polubienie

Witam.
Dni, w które należy oglądać to piątki, soboty i niedziele w okresach 13–22 sierpnia oraz 3 września – 10 października 2021. Warunkiem jest transmisja na żywo, która odbywa się w godzinach
AZJA I OCEANIA: 11:00 czasu polskiego
EUROPA: 16:00 czasu polskiego
AMERYKI: 21:00 czasu polskiego.
W pierwszym tygodniu są do zdobycia dwa pakiety, w tygodniach od drugiego do siódmego kolejne dwa, w ostatnim, ósmym też dwa - łącznie sześć.
Wystarczy oglądać cztery godziny by mieć dwa pakiety, po dwóch dostaje się pierwszy.
Pozdrawiam.

2 polubienia

Okej, wielkie dzięki <3

Ok, proszę uprzejmie.