Hearthstone - problemy techniczne

Nie wiem jak u innych, ale od ostatniego patcha gdy po uruchomieniu gry chcę wejść do kolekcji kart to pokazuje się logo gry, kręci się drewniane kółko wokół loga i tak ciągle i ciągle i ciągle. Gra myśli i myśli. Muszę jeszcze raz wyjść z gry i wejść od nowa by zaskoczyło.

Inna rzecz, czasem gdy kończę mecz, dosłownie na pół sekundy mignie mi XP jakie zdobyłem za mecz, potem obraz robi się niewyraźny i nic się nie dzieje. W tym momencie powinno mnie przenieść do menu, ale jest niewyraźny obraz, widzę tylko planszę po meczu i koniec. Trzeba restartować grę :roll_eyes:

Niczego takiego nie zauważyłem, u mnie gra śmiga jak ta lala(Właśnie robiłem questy)

u mnie czasem to samo Sargon ale dosc rzadko - raz na dwadziescia pare meczy nie czesciej

1 polubienie

Hm… Możliwe że coś uszkodziło się w waszych lokalnych plikach. Próbowaliście opcji “Skanuj i napraw”? Jeśli gracie na kompie, to ta opcja powinna być po kliknięciu zębatki obok przycisku Graj w oknie Battle.net.

Mi wywala z sieci hs’a i muszę masować kilka razy połącz ponownie. Raz na jakiś czas mi to wyskakuje. Sprawdzałem z różnymi łączami internetowymi i nawet skanowałem z naprawą, nadal nic.

1 polubienie

A u mnie nic się dzieje gra dalej śmiga.