Heartstone A classic?

Witam

Jak pewnie zauważyliście wkrótce pojawi się wow classic i tak sobie myślałem (co by było gdyby tak zrobić heartstone na classic) bez rng kart bez denerwowania się o to że dana karta jest op i wogóle spokojnie sobie pograć,
Tak domyślam się co chcecie powiedzieć i odpowiadam heartstone od kilku lat pod zgledem grafiki i mechanik nie zmienił się nic wiedz zrobienie classic serwer do heartstone(czyli bez epic , legend i kart z obecnych dodatków i przygód) byłoby ciekawą odmianą od i przypomnieniem sobie jak się kiedyś grało w heartstone?
Dlatego jeśli ktoś to czyta niech zrobi prywatny serwer heartstone w classic jeśli nie problem!!!.
Napewno 2 sprawa jest powrót starych kart przed wszystkimi nerfami (dosłownie ) i starych art oraz (i to może być kontrowersyjne) braku shamana i jego losowym hero power.
Dajcie znać w komentarzu co sądzicie o pomyśle i czy to popieracie?

To jest tak chaotycznie napisane jakbyś był Filippidesem, który dopiero co przybiegł z Maratonu do Aten ogłosić zwycięstwo nad Persami.

Polubienia: 7

Bo tak było 6 kilometrów przebiegłem poza tym czy ty byś zrobił to lepiej?

1 polubienie

Spróbuję:

Jak pewnie zauważyliście, wkrótce pojawi się World of Warcraft Classic. Tak sobie myślałem co by było gdyby tak również zrobić Hearthstone w wersji Classic - bez kart z efektem RNG, bez denerwowania się o to, że dana karta jest OP. W ogóle żeby spokojnie sobie pograć.
Tak, domyślam się co chcecie powiedzieć i odpowiadam - Hearthstone od kilku lat pod względem grafiki i mechanik nie zmienił się nic, więc zrobienie serwera Classic do Hearthstone (czyli bez kart epickich i legend oraz kart z obecnych dodatków i przygód) byłoby ciekawą odmianą. Mogłoby to stanowić przypomnienie sobie jak się kiedyś grało w Hearthstone.
Dlatego - jeśli to nie problem - jeśli ktoś to czyta niech zrobi prywatny serwer Hearthstone w wersji Classic.
Na pewno drugą sprawą jest powrót starych kart przed wszystkimi nerfami (dosłownie ) i starych grafik oraz (i to może być kontrowersyjne) braku szamana i jego losowej mocy specjalnej.
Dajcie znać w komentarzu co sądzicie o pomyśle i czy to popieracie?

2 polubienia

latego jeśli ktoś to czyta niech zrobi prywatny serwer heartstone w classic jeśli nie problem!!!

Ok, nie ma problemu! Zrobione. Zapraszam do wspólnej gry!

2 polubienia

Była taka bójka zagrałem 4 razy bo za 4 wygrałem
Pomysł był by dobry gdyby wprowadzali dodatki z myślą i doświadczeniem do kąd tą grę odprowadzili czyli na dno!

Zawsze zostaje zrobić petycje do blizzarda o zrobienie heartstone classic

heartstone

O „Serca z kamienia” to bardziej do CD Projekt Red.

Wybaczcie, nie lubię niechlujstwa.

1 polubienie

WOW Classic to fajny eksperyment, który ma 2 cele (zamknąć usta krzykaczom i doprowadzić do upadku kilka prywatnych serwerów) i nic ponad to… Pewnie znajdzie stałą grupę, która będzie odwiedzać tą grę czemu życzę, bo jednak jest to ciekawy projekt, ot takie ożywianie zgrzybiałego trupa. To samo by było z Hearthstone Classic. Zostałaby zebrana nawet spora grupa docelowa zainteresowanych, których spora liczba osób by chciała zagrać dla zwykłej ciekawości i co się wtedy by stało? To samo co teraz. Są lepsze narzędzia do statystyki decków, meta powstałaby błyskawicznie, bo są już gotowe wzorce. Mniejsza różnorodność talii, bo i kart mniej. Ludzie zaczynają narzekać na metę, na to, że Sylvanas i Ragi grają w ponad połowie decków… Że Tyrion i Jarek są za mocni. Koło się zatacza i trwa. Fajnie jest zagrać turniej czy bójkę na kartach klasycznych czy podstawowych, ale nic ponad to.

1 polubienie

Zgadzam się. Hearthstone Classic szybko zacząłby odczuwać brak kart, meta stałaby się nudna i gracze zaczęliby odchodzić.

Też bym chciał z sentymentu wrócić do czasów Liceum (grubo ponad 10 lat temu) ale wiem że na dłuższa metę byłoby to bezcelowe.

Odnosisz sie do sentymentu dot WoWa, HS’a czy czasow liceum? Jezeli chodzi o tego drugiego, to mozna Ci w tym przypadku zarzucić niechlujstwo, bo HS mial bete w 2013 roku, a premiere w 2014, a to nie jest grubo ponad 10 lat temu. Eh… caly problem wynika z braku sprecyzowania mysli… :frowning:

Odnoszę się ogólnie do zachowań sentymentalnych, które skłaniaja nas do myśli powrotu do tego co było kiedyś. Tamto dawne wydawało nam się lepsze, i z perspektywy czasu okazać się może że niekoniecznie takie było.

Kto z nas nie wspomina dawnych gier? Takie Call od Duty wydawało mi się bardzo realistyczne, a dziś bym nawet na tą grę nie spojrzał. Podobnie może być z World of Warcraft Classic czy Hearthstone Classic. Myślę że ten drugi szybko by stracił graczy przez nudną metę.

Według mnie WoW Classic będzie sukcesem :slight_smile: . Jezeli wraca sie do gry z sentymentu i okazuje sie, ze ta gra w chwili obecnej nie spełnia Twoich wymagań to oznacza, ze albo zle sie zestarzała, albo po prostu nigdy nie byla dobra.

Ja np w dalszym ciągu lubię wrócić do Diablo 2 lub Heroes 3. Te gry miały swoją premierę średnio 20 lat temu, a nadal nostalgia działa tu rewelacyjnie, pomimo faktu, ze wyszło wiele nowych gier w tych klimatach, ba… nawet kilka z tej samej serii i pomimo swoich “nowoczesnych” rozwiązań nie byly w stanie przetrwać próby czasu tak jak pierwowzór :slight_smile:

1 polubienie

Albo po prostu moje wymagania urosły :wink: