Heartstone Android nie działa po aktualizacji

Po najnowszej aktualizacji, hearthstone nie chce się włączyć. Podczas uruchamiania zawiesza się. Telefon: Redmi 4, Android (6.0.1 MMB29M). Do tej pory po wszystkich aktualizacjach zawsze działało. Próbowałem odinstalować i zainstalować ponownie, zarówno przy połączeniu przez wifi jak i LTE. Nie pomogło.
Proszę o pomoc.

1 polubienie

Witam mam to samo gra sie nie wlacza redmi 5 plus

Faktycznie problem po aktualizacji istnieje. U mnie pomogło wyczyszcze wszystkich danych w ustawieniach/aplikacje/hearthstone. Wtedy gra pobrała 1GB danych i bez problemu się uruchomiła.

Dzień dobry,
chcę zgłosić podobny problem. Mam Lenovo K53a48 Android 6.0.1., po aktualizacji gra nie uruchamia się (“Aplikacja Hearthstone nie odpowiada”).
Kilkukrotnie czyściłem dane Hearthstone w ustawieniach oraz instalowałem aplikację gry na nowo, ale nic nie pomogło, aplikacja wciąż nie odpowiada. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Mam ten sam problem jak Pan pancerny. Telefon to Alcatel Idol 4 6055K. Czyszczenie pamięci podręcznej i danych aplikacji, dezinstalacja i ponowną instalacja aplikacji nie pomaga. Po przeniesieniu appki na pamięć wewnętrzną (z karty SD) i wyczyszceniu pamięci podręcznej hs uruchomił się raz. Potem problem powrócił, ale teraz czyszczenie pamięci nie pomaga.
Hs wieszanie przy próbie uruchomienia. Proszę o pomoc.

Po 4 próbach czyszczenia, odinstalowywania, instalowania ponownie, w końcu zadziałał. Jednak pierwsze uruchomienie trwało znacznie dłużej niż kolejne

Dzień dobry,
kilkukrotnie czyściłem pamięć, odinstalowywałem oraz instalowałem grę ponownie, lecz nadal nie działa. Pod koniec aktualizacji gra się zawiesza i nie chce się uruchomić, albo po udanym zaktualizowaniu okazuje się, że uruchomienie gry nie jest możliwe. Proszę o pomoc i pozdrawiam

Poczekaj dłużej albo zrób to samo i przed instalacją zresetuj telefon. Jak nie to czekać na kolejną aktualizację lub… Format telefonu co może pomóc ale nie musi…

Dzień dobry,
Telefon: LG-K220
Problem - jak wyżej. Gra zawiesza sie na drzwiach tawerny przy każdym uruchamianiu. Często pojawia się informacja o aktualizacji, a nawet czasem coś niewielkiego się pobiera, bez efektów.
Próbowałem wszystkich zalecanych rozwiązań (https://eu.battle.net/support/pl/article/26061 https://eu.battle.net/support/pl/article/32074 oraz inne wskazówki na forum) niektóre wiele razy (grę przeinstalowałem 4-5 razy, dane usuwałem jeszcze więcej razy). Do tego przeprowadziłem twardy reset telefonu. Problem ma miejsce od prawie tygodnia. Od pewnego czasu już tylko konsekwentnie, pare razy dziennie, uruchamiam by sprawdzić, czy zaszła jakaś zmiana.
Proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

Wygląda na to, że Blizzard pracuje nad rozwiązaniem. Aby pomóc w rozwiązaniu problemu możecie zastosować się do tego wpisu:

Powiem tak. Nie da się skontaktować z Blizzardem w razie problemów. Problem, którego dotyczą powyższe wpisy powinien być od razu rozwiązany. Kiedy w innych popularnych grach, np League of legends wytąpi podobny problem, to po max 1 dniu wszystko wraca do normy oraz jeśli było to w czasie jakiegoś wydarzenia to każdy kto ucierpiał dostawał wynagrodzenie za problem. Mam nadzieję, że zespół Blizzard pomyśli o tym jak traktują graczy oraz, że każdy kto ucierpiał przez ten problem dostanie wynagrodzenie. Przez to, że zaspół Blizzard “olewa” nasz problem, tracimy dużo golda, gdyż nie możemy wykonywać misji. Mam nadzieję, że wszyscy z Zespołu wezmą sobie to do serca. Liczę na SZYBKIE rozwiązanie problemu oraz wynagrodzenie dla nas.

Blizzard powinniście bardziej szanować użytkowników mobilnych bo nie każdy ma dostęp do komputera. Ja jestem 2 miesiące na wyjeździe i co mam niby zrobić? Pozostaje odinstalować heartstone z telefonu aby miejsca nie zajmował tyle w temacie.

1 polubienie

Niestety Blizzard nie popisuje się jeśli chodzi o tempo pomocy. Ba, żadnej pomocy nie będzie aż do kolejnej planowanej aktualizacji - pewnie na początku sierpnia. A te problemy występują non stop u ludzi po aktualizacjach. To normalne, w końcu tę grę tworzy grupka studentów w piwnicach…

Co do samego problemu - ja uważam, że jest to jakiś problem z logowaniem do gry. Uruchomcie grę na komputerze (grę, nie sam battelnet) i wtedy spróbujcie pobrać ponownie grę/uruchomić ją. U mnie hearthstone mobile uruchamia się właśnie, gdy jestem w grze na komputerze i działą normalnie choćby przez kolejne 5h. Gdy tylko wyłączę grę na komputerze, hearthstone mobile nie włączy się ponownie…