HS Sklep zamknięty

Po zalogowaniu się do gry po aktualizacji 17.2 mój sklep jest zamknięty. Nic wcześniej nie kupował.Ma ktoś tak samo i wiec co z tym zrobić?

mam tak samo ciagle zamkniety sklep w dodatku areny tez niemoge kupic

2 polubienia

Ja też tak mam. Co się dzieje?

Również mam ten problem po ostatniej aktualizacji na Windows 7.

Ja mam Windows 10. trzeba chyba czekać na jakiś hotfix .

ewidentnie trzeba czekac na poprawke jak narazie niewidze zadnej wiadomosci ze strony blizzarda

Wiadomo ile jeszcze to potrwa?

Nie narazie jest tylko zapowiedziany balans kart na nastepny tydzien i naprawienie bugu neferiana na bg

Jeśli nie działa wam na kompie sklep i arena, to zainstalujcie sobie na szybkiego wersję mobilną na smartfonie, zalogujcie na swoje konto i tam możecie bez problemu zakupić arenę, po czym po zalogowaniu na kompie normalnie wbijacie w wykupioną arenę, wybieracie bohatera + talię i można grać.
Ze sklepem adekwatna sytuacja.

Bugzzard ma na *******, także możecie sobie czekać zarówno na rozwiązanie problemu jak i chociażby na zwykłą odpowiedź od admina na tym forum.

pozdro

Edit: Usunięte wulgaryzmy.

Cześć!

Błąd ze sklepem jest już sprawdzany i naprawiany.

Pojawia się tylko na komputerach, dlatego faktycznie jeśli macie opcję użycia telefonu albo tableta, albo nawet czasami innego komputera - sklep powinien działać normalnie.

Zbiorczy wątek jest tu: https://us.forums.blizzard.com/en/hearthstone/t/main-thread-shop-closed-on-pc/33029/16

witam od najnowszego patcha nie dziala arena w sensie piszeze opcja tymczasowo wylanczona i sklep rowniez moje pytanie czy to u mnie jest blad czy moze jest aktualnie niedostepna na pc bo na mobile dziaja wszystko

Mam ten sam problem po ostatniej aktualizacji na Windows 7. Nie mogę kupić areny.

dokladnie win 7 to najprawdopodobniej przyczyna tego all nic tylko czekac na latke od blizzarda

Niestety, mam win10 i dokladnie te same problemy, na win7 wszystko dobrze działało.

Wczoraj kupowałem areny przez telefon a dzisiaj nie mogę . Co się dzieje?

Ja znalazłem rozwiązanie na anglojęzycznym forum. Zainstalowałem i od razu sklep i arena zaczęły działać.

"Here´s a do it yourself solution provided by others in this thread, apparantly it doesnt work for everyone, but worth a try if youre very eager :slight_smile:

@Elementals
Well spotted
@Redknight
Thx for pointing out
@Blizzard
How hard would that have been to communicate to the users

Since We cant post direct links here. Go to Microsoft . com

Search for
2015 Visual C++ Redistributable
Download and install the 13.1MB file :
vc_redist.x86.exe"

Łatka 17.2.2 miała naprawić błąd jednak większość kont wciąż nie ma dostępu do sklepu :confused: Dlatego prace trwają!!

Sposób z nowym 2015 Visual C++ Redistributable może działać ale głównie dla systemów Win 7.

Sklep znowu od kilu miesięcy nie działa na systemie Win 10.