Informacje o aktualizacji 20.8.2

Informacje o aktualizacji 20.8.2

Aktualizacja 20.8.2 zawiera 1 zmianę dla druida i 2 zmiany dla kapłana w Standardzie.

Wyświetl cały artykuł

1 polubienie

Nerf ubijający Kaplana jest tak leniwy, że żal dupsko ściska.

Problem u Kapłana to " Chiromancja".

O kartach w dziczy lepiej nie pisać. Cały dzień by trzeba było poświęcić wymieniając problemy .

2 polubienia

Dzicz jest dzika, na tyle dzika ze bez combo decku to ciężko się na niego gra. Tons of healing :hot_face:

2 polubienia

Racja. Tylko przebij się tym combo deckiem przez metę, gdzie co chwila trafiasz na secret maga.

To może zamiast nerfić jedną z chyba dwóch/trzech controli na dziczy znerfmy agroo? i miejmy jakąkolwiek różnorodność, wtedy będą grały decki combo/otk i wszystko będzie współgrać ze sobą( agroo --> otk,midrange —> control —> agroo). Nie rozumiem czemu jest taka nagonka na nerfienie controli jak największym problemem są decki agroo przez które taka meta się uformowała, wszystko co teraz gra jest albo agro, albo ma za zadanie zniszczyć stół temu agroo by cię nie zabiło.
Bo powiedzmy sobie szczerze, wystarczy wejść na jakąkolwiek stronę by zobaczyć że problem jest z agroo, którego jest stanowczo za dużo i nerfiąc controlę zwiększa się ilość decków agresywnych.

Dobra nerfisz agroo czyli usuwasz Łowcę z gry bo blizz nie lubi mu dodawać kontrolnych kart.

Nerfimy, a nie sprawiamy że jest niegrywalne, kiedyś w hs dało grać się każdym typem decków z praktycznie takim samym skutkiem więc nie trzeba usuwać ale po prostu osłabić lekko, jak napisałem u góry agroo --> otk, midrange —> control --> agroo jakoś kiedyś to się sprawdzało i meta nie wygladala w sposób taki że jedyne mecze jakie się odbywają to agroo vs agroo.

What? My graliśmy w tego samego Hs-a?

2 polubienia

Mam wrażenie że to takie biadolenie w stylu Jakuba Czarodzieja, kiedyś jak mieliśmy problem w dzieciństwie to zbieraliśmy się wszyscy w kółko i go rozwiązywaliśmy.

Przecież kilka lat temu był bardzo popularny face hunter i zoo Warlock więc wcale nie było inaczej niż teraz :slight_smile: agro zawsze będzie w grze bo tego typu decki są tanie

Na full control deck nowy gracz nie może sobie pozwolić, jakby znerfic agro decki to wiele osób odejdzie z gry, a to raczej nie jest na rękę Blizzardowi

2 polubienia

Dla zabawy gra się ze znajomymi.
Ranking dla nagród.
Koniec, kropka :wink:

Mnie boli jak cholera, że z nagród sezonowych wycofali złote kopie kart. Do tej pory co miesiąc jak otwieram nagrody za sezon to mnie w środku coś piecze i patrzę na te nagrody z politowaniem. Nie mogę się z tym pogodzić.

Dla mnie te nagrody to jakby mnie ktoś spoliczkował. Po co mi pojedyncze, szare karty? co to dla mnie za nagroda? mam się tym cieszyć? złote karty mają to do siebie, że są wyjątkowe, bo złote. Im więcej ich mam tym lepiej. Jak otwierałem nagrody za sezon jeszcze w starym systemie to każdą kartę sprawdzałem z wypiekami na twarzy i cieszyłem się, że mam złotą wersję jakiejś karty. Z szarych kart nawet pyłu nie ma. A już szczególnie są zbędne dla kogoś kto ma całą kolekcję. Złote karty robią robotę, bo są rzadkie i takie ja zatrzymuję dla siebie. To jest nagroda. Miły dodatek, podziękowanie za trud i czas.

Ktoś powie, że to dla nowych graczy, że to wzmacnia kolekcję. Fajnie, ale o której randze mówimy? nowi gracze, a szczególnie tacy, którzy nie mają wszystkich kart, raczej nie wbiją platyny lub diamentu (i mówię tutaj o szarym Jasiu a nie o streamerze, który chce się popisać, że można coś osiągnąć bez kart). A szare karty jednak gracze za wyższe rangi normalnie otrzymują. Pomimo, że żadnej wartości nie wnoszą. Do paczek nic nie mam, bo tam działa pity timer i można znaleźć legendę, paczki są w porządku, ale te szare karty to żadna nagroda. #FreeGoldenCards!

4 polubienia

Ja przykładowo wszystkie złote karty pyłuje gdyż karta dla mnie musi być ,że tak powiem “nieruchoma” .
Nawet jak dostanę jakąś fajną legendę z paczki to przerabiam Ja na zwykłą wersję :slight_smile:

1 polubienie

Szkoda że za wbicie legendy nie dostaje się legendarnej karty :confused:

2 polubienia

Rozumiem :slight_smile: słyszałem o takich graczach, którym przeszkadza świecąca się jak psu … ręka podczas gry. Kto co lubi. U mnie znajdziesz na przykład diamentową wersję legendarnej karty i zaraz obok ta sama legenda, ale złota :slight_smile: (z paczki). Nie spyłowałem złotej wersji mając diamentową, bo traktuję to jako inwestycję. Będę kiedyś potrzebował pyłu to się to zrobi, ale na razie niech sobie będą obie wersje :+1:

Jednak wiesz co jest jeszcze pozytywnego w posiadaniu złotych kart? jak mam na przykład złotego C’Thuna co się rozpada na początku gry, to ja już dawno zdążyłem się przyzwyczaić grając nim co chwilę, ale są gracze u których widać, że podświetlają sobie historię żeby pooglądać animacje tej karty oraz cząstek C’Thuna a na koniec potrafią jeszcze wysłać emotkę" wow!" :laughing: pozytywnie :slight_smile:

2 polubienia

A wiesz co jest negatywnego w złotych kartach?:slight_smile:
Jak gram na telefonie i przeciwnik rzuca samymi złotymi kartami to się trochę muli.
A jak rzuci coś złotego co stół zapełnia to mam mały pokaz slajdów :frowning:

Podejrzewam, że właśnie dlatego w Ustawce wyłączyli animacje złotych kart nawet na PC. Jak dwie strony miały same trójki to tam niezłe kongo ktoś musiał mieć jak grał na telefonie :wink:

1 polubienie