Informacje o aktualizacji 21.3

Informacje o aktualizacji 21.3

Jutrzejsza aktualizacja 21.3 zawiera szereg zmian wprowadzonych w Standardzie, Dziczy, Ustawce, Starciach i na Arenie.

Wyświetl cały artykuł

Seriooooo!!!
Blokujecie questa dla czarnoksiężnika w dziczy a każecie robić to w standardzie!!!
A mój błąd dalej nie został naprawiony (Brak powiadomień o wykonamy quescie i tej animacji.)

Jak się trafiało na kapłana cały czas (na 10 gier 8 razy był kapłan) to nic z nim nie robili.
Czarnoksiężnik dostał już dwa Bany.
To co robi Blizzard w głowie się nie mieści!!

1 polubienie

Na potrzeby cotygodniowego questa wykorzystałem karty do tego questa a w standardzie połowa tych stronników jest zablokowana
Co ten Blizzard na koboldy odpierdala??

Spory bonus do Odd Pirata. Aż tyle miłości dla pirackiej rodziny to się nie spodziewałem :smiling_face_with_three_hearts:

Czyżby ping mage spróbował zaistnieć? :smiley: dobrze że nie rozwaliłem tej legendy - złudnie się pobawię

Dzień dobry czy już można wracać?

co wy marudzicie na nerfy, nerfy są bardzo dobre każda karta która psuła grę oberwała i to nie mało, jedynie quest control warlock mógłby dostać jeszcze jednego nerfa, ale tak jest bardzo dobrze

Dla mnie całokształt zmian raczej okej, choć wolałbym zobaczyć jak quest czarnoksiężnika radziłby sobie w dziczy po nerfie. Ostatni nerf olbrzyma zmniejszył tam jego procent zwycięstw o około 5% i ciekawi mnie jak wpłynęłoby spowolnienie questa. :thinking: No i trochę niepokoi mnie buff pirate warriora, bo w dziczy radził sobie nie najgorzej, a teraz wzmacniają 3 karty grane w tej talii. :fearful:

Developerzy bugzarda chyba najpierw znerfili swoje IQ (aż trudno uwierzyć że było jeszcze co nerfić) a potem wprowadzili te zmiany :slight_smile:
Żenujące jest to jak bardzo nie mają pojęcia o grze, którą podobno zrobili (podobno, bo być może w bugzardzie jest tak duża rotacja pracowników, że ci co zrobili HS już dawno tam nie pracują a nowi kompletnie nie ogarniają).

1 polubienie

Ban questa czarnoksiężnika w dziczy boli najbardziej i nie rozumiem dlaczego Blizzard tak postąpił i byle hajst do kieszeni wziąć bo firma musi zarabiać a gracze ,którzy płacą kupę siana się wściekają niech tylko ogłoszą mini serie.Bo miesiąc się kończy.

Rozumiem, że w tym co robi mag na queście Bizz nie widzi problemu… Dobieranie 10-12 kart w jednej turze plus 15+ obrażeń prosto w twarz. To akurat jest spoko…
Nie gram ani warlockiem ani magiem ale to straszna lipa że tak cisną tego warlocka a z magiem nic…

Quest na dziczy był bardzo, ale to bardzo szkodliwa karta. Ta talia formowała metę na dziczy i każdy grał w koło jednej talii która była po prostu op, ban bardzo słuszny nieważne co znerfiliby w queście ta talia miała strasznie dużo leczenia, szybko wykonywała questa oraz mogła wygrać na 2 sposoby które były po prostu łatwe do osiągnięcia ( 4 giganty, albo kataklizm w ręce guldana).
Jedyne do czego można się przyczepić w tych nerfach jest buff piratów którzy maga teraz sprawiać lekkie problemy, choć może dzięki temu na dziczy ponownie zagości Reno priest, bądź jakiś priest oparty na questline oraz czyszczeniu.
Podsumowując jestem zdania że bliz dobrze zrobił z tymi nerfami, na dzicz zadziałają na 100% i zmienią meta zaś na std jestem zdania że zmieni się trochę lecz nie tyle by dać przestrzeń na decki typu questline priest, takie jest moje zdanie na ten temat.

3 polubienia

Martwią mnie te nerfy skarbów na starciach

Zaklęcia saute były pomocne w taliach opartych na zaklęciach, bez tego niektóre takie przestaną istnieć

Znerfili jeden pasyw z okrzykami bojowymi, ale drugi co podwaja okrzyki nawet nie został ruszony

Cóż teraz będzie mało ciekawych pasywek w 1 koszyku :frowning:

1 polubienie

Przepraszam, to Twoim zdaniem powinni w ogóle tę kartę z gry wywalić? ma nie grać ani w dziczy ani w standardzie? nie przesadzasz?

Gra ma sporo problemów i bugów od ostatniego patcha. Moim zdaniem lista poprawek jest zbyt krótka. Może po prostu nie napisali wszystkiego. Z drugiej strony jeśli chodzi o powiadomienia to fani braku animacji powinni być wniebowzięci. Wreszcie niczego nie pokazuje podczas nabijania się XP i lvl up :laughing: wyobraźcie sobie jak biedna ta gra by była gdyby wyłączyć je kompletnie :wink:

3 polubienia

To niby jak w ramach cotygodniowego questa mam wykonać quest dla czarnoksiężnika, skoro nie można już w dziczy a tylko w standardzie
Dzięki Bogu,że udało mi się to zrobić przed aktualizacją

1 polubienie

Ahahaha xd dobry jesteś, dobry ^^

Bo nie bylo na ten deck praktycznie zadnej kontry. Co bys nie robil tamsin w 5 do 7 tury i zgon

1 polubienie

Dlatego potrzebny był taki nerf, żeby Tamsin sprawiała, że obrażenia są zadawane zarówno nam są zadawane również przeciwnikowi (a nie tylko jemu).

1 polubienie

“Dzicz jest dzika … możesz korzystać z wszystkich wydanych kart”

Ostatnio świetnie się bawiłem kontrolnym Niru questline warlockiem … no cóż… wróciłbym do starego darkglare warlocka ,ale niestety istnieje jeszcze jeden rak na dziczy czyli raza hunter ,któremu też przydało by się wydłużyć czas zrobienia questa bądź zbanować go na dziczy .
Jak nie masz na ręce leczenia to max 7 tura i pa pa …