Jak się przekupuje łaski graczy?

Powiem krótko sprzedaliście się za diablo 4 i overwatch fanboy blizzarda przeciesz ta firma to szajs (najlepszy dowód to niedawno stracili jednego z sponsorów) gdzie #Boycottblizzard gdzie #Freehongkong
Gdzie te zapowiadane strajki przeciw blizzard które mówili że będą przed gmach bliscona?
Wlasznie bo jesteś bandą horongiewek które gdzie wiatr wskaże.
Oboje możemy się zgodzić że gdyby nie diablo 4 to moglibyśmy powiedzieć że jest nudny. Zresztą ja nadal będę uważał że Blizzard powinien się przenieść do Chin dla chińskich komunistycznych dzieci a nie tutaj!!!

1 polubienie

Rozważałeś może przeprowadzenie się do Chin w celu rozpoczęcia aktywnej i przede wszystkim realnej walki z tamtejszym rządem?

3 polubienia

Wyjątkowo zgadzam się z Benitasem!

Największą z “horongiewek” jest osoba, która pierwsza bluzgała na Firmę i straszyła odinstalowaniem gry po akcji CHiny/HH. Wczoraj… ta sama osoba, jako pierwsza, zakłada temat o nowym dodatku podniecając się przy tym jak pensjonarka przed pierwszym balem…

2 polubienia

No były protesty… Około 20 osób protestowało :wink: Na kilkadziesiąt tysięcy osób, które się tam przewinęło… To pokazuje jak cała akcja w internecie jest nic niewarta, a liczą się jedynie wyświetlenia :slight_smile: Jak nie ten sponsor to będzie inny tak działa świat. Może da trochę mniej kasy, ale Blizzard wypuści dodatkowy bundle w HSie i kasa się znajdzie. Tak samo nie ma się co oszukiwać HK już należy do Chin i nic tego nie zmieni, bo państwo to można zaliczyć do jednego z 3/4 mocarstw na świecie zaczynające przodować praktycznie w każdej dziedzinie.

Zawsze można namówić ich do wyprowadzki

Większość ludzi ma w dupie chiny, hype się skonczył, ludzie znikneli… Ludzie to naprawdę proste i przewidywalne istoty… :wink:

1 polubienie

No i dużą część myślących osób tak zrobi… Jako, że HK jest prawdopodobnie jednym z najdroższych miast na świecie to sprzedaż lokum i wyprowadzka do nowego miejsca nie powinna być aż tak trudna…

Free kingkong nawet w amerykańskich live jest ciągle a baytheway według was jak się skończy ta drama blizzarda i hongkong

No tak, zatem już wiemy co tobie doradzić, gdy w Polsce będzie rządzić jakaś partia, która będzie chciała ingerować w życie prywatne. Idź sprzedaj swoje mieszkanie i wyprowadź się… Oj bali09, weź kiedyś książkę i walnij się mocno w łeb, może w ten sposób rozumu nabierzesz.

Nie wiem, gdzie “zapowiadane strajki”, bo nawet nie wiedziałem, że ktoś je zapowiadał. Późniejsze tłumaczenia Zamieci mnie nie przekonują, ani tym bardziej nie załatwiają sprawy. Szczególnie, że wcześniej odpowiednią odpowiedź wysłali do Chin w tej sprawie.

1 polubienie

Właściwie to ludzie tak robią, choć raczej z powodu ogólnej sytuacji. Polacy za granicą w niektórych branżach są uważani za dobrze wykształconych, a stosunek zarobków do kosztów na zachodzie często jest znacznie lepszy, więc sporo osób uciekało na zachód. W trakcie swojego życia sporo się nasłuchałem drwin mówiących o tym, że Polska kształci ludzi tylko po to by wyjechali za granicę i nic na tym nie zyskała. Warto jednak pamiętać, że to nie dotyczy wszystkich branży, a drwiny te są mocno wyolbrzymione (jak i 90% tematów na tym forum). Mnie w Polsce też niewiele trzyma, głównie jedzenie i kultura, a więc z roku na rok trzyma mnie tu coraz mniej i nie zdziwiłbym się gdybym wkrótce też wylądował za granicą.

A jak ludzie robili w 20 leciu międzywojennym? W czasach PRL i na początku wolnej Polski? Ludzie uciekali do USA… Wszędzie gdzie dzieje się źle ludzie szukają lepszego miejsca… Przez to masz ruchy emigracyjne z Syrii do Europy, czy z Meksyku do USA. Ludzie uciekają z Korei Północnej do Chin… Świat jest jaki jest i często “przeprowadzka” wydaje się jedynym dobrym rozwiązaniem. Mnie osobiście w Polsce trzyma trochę rzeczy, ale gdybym mógł cofnąć czas i spróbować innej drogi to tego by nie było, ba już w okresie studiów bym szukał opcji przeprowadzki za granicę. Ale jest jak jest i staram się nie żałować decyzji i popełnionych błędów :slight_smile:

Ludzie nie uciekają do Chin, a ew. przez granicę z Chinami. Chiny mają umowę z Koreą Płn. i w przypadku namierzenia takiego delikwenta przez służby zostajesz od razu odesłany z powrotem do “domu” i masz gorsze warunki pracy niż ja na 2 etatach w Biedronce. Natomiast muszą uciekać przez Chiny, ponieważ granica z Koreą Płd, jest niesamowicie szczelna i pełna “niespodzianek”.

3 polubienia

Jak źle pójdzie to miasto zostanie niestety zalane kiedyś

Oczywiście jest to główny zamiar, ale duża cześć osób po prostu zostaje w Chinach, na jakichś dalekich prowincjach, gdzie pomimo komunistycznego rządu on tam praktycznie nie “zagląda” przez bardzo małe zaludnienie… Właśnie, kiedyś oglądałem niezły dokument o tym, ale już nie pamiętam na jakim kanale… Chyba BBC albo NG :slight_smile:

Jak taki mądry powiedz proszę co było w tych 6 tajemniczych “panelach” blizcon jakie gry powiedzieli etc