Jak wydać 3k gold/pyłu, dzicz

Ranking 15, gram raczej for fun wszystkimi klasami ale range też chciałbym podbić, dzicz.
Zacząłem grać rok temu, a teraz wydałem 2k golda na 10 pakietów każdego dodatku aby dostać po jednej legendzie oraz 2k pyłu na różne karty. Obecnie mam po 3k gold/pyłu.

Co dalej…? Raczej szukam dobrych tanich kart lub ciekawych typu odkryj, dodaj karty do talii lub z losowymi efektami.
Czy kupienie przygody wychodzi drożej niż kupno samych kart z zestawu?
Czy z areny wypadają karty klasyczne czy z najnowszego dodatku?
Może popatrzeć z jakiego dodatku najbardziej mi się podobają karty i tam dokupić więcej pakietów? Czy do 40 pakietu jest gwarantowana druga legenda?

ps. jak ktoś chce pograć to zapraszam DeringeR#21835

Na razie nic nie rób. Poczekaj do 7 kwietnia na nowy dodatek, bo zapewne zmieni on mete i możesz stracić pył i golda.

Grający krócej niż 2 lata bez wyłożenia realnej kasy nie mają czego szukać w dziczy :wink:
Obecnie poczekaj na dodatek.

Ale meta raczej nie wpływa mocno na dzicz?
Ranking sporo wbiłem magiem ze smokami, więc może podrasować te talie zamiast czekać na dodatek z którego raczej nie złoże nic mocnego od razu?
Tak ogólnie mam 36 epickich kart i 22 legendy.

Podstawa na dziczy to Baku i Genn :slight_smile: Więc jak ich nie masz to bym w nich zainwestował :slight_smile:

1 polubienie

A Reno (wylecz hero)? Wydaje się super mocna. Które karty w talii bez duplikatów/z parzystymi/nieparzystymi są jeszcze przydatne? W sumie pyłu byłoby na 3 legendary obecnie.

Przede wszystkim twórz talie nie pojedyncze losowe karty.

Wiesz co? Najlepiej jak poprobujesz pograć jakimiś taliami w dziczy, wtedy może ocenisz, w którym kierunku chcesz isc. Mam parę kozaków, którzy radzą sobie bez względu na metę.
Zwykłem, jak napisałeś, podrasowywać moje talie co dodatek. Taki mam system w grze.
Więc zapraszam do znajomych, opcja pożyczania talii jest bardzo dobrym rozwiązaniem wprowadzonym jakiś czas temu do HS. Jak i parę innych, mądrych rozwiązań, co by Xilk nie pisał…
WoooCash#2319
Edit: Reno jedna z mocniejszych kart w HS.

Wow, nie wiedziałem że można pożyczać talie. Czas zdobyć nowych znajomych :smiley:
Okej, jak pisałem gram trochę magiem zarówno smoczym jak i na czary. Dokupiłem kilka tanich kart, o dziwno można znaleźć całkiem niezłe zwykłe i rzadkie. Wykombinowałem, żeby dołożyć tanie karty “odkryj” i z nich wypadają często super karty, oczywiście to opcja for fun.

Jeśli całkiem nieźle sobie radzę na arenie, to rozumiem że lepiej ją grać bo gold się zwróci i jeszcze dostaje pył, który w dziczy tym bardziej się przydaje?
Nadal pytanie co z pozostałym goldem, czy kupić wcześniejsze przygody czy po prostu wybrać najciekawszy dodatek i tam dokupywać licząc na dobre karty. Ja akurat nie lubie kart z odrodzeniem, dlatego nie pcham się na ten ostatni dodatek.

Ja w dziczy gram głównie decki oparte na reno. Zakochałem się w nich, dają mi największy fun z gierki. Cały czas sobie je modernizuje w oparciu o karty jakie mam. Polecam :blush:

Pożyczanie talii? Dobre.

Ziomki, a może do wspomnianych Baku/Genn/Reno - Zayle, Płaszcz Cienia? Bardzo ciekawa karta, na pewno urozmaici grę, a nawet pomoże wbić ranking.

Zayle to tzw. crap. Te pięć talii Ligii Zła nic sobą nie przedstawiają. To już lepiej stworzyć Whizbanga, jednak też w ramach zabawy, a nie faktycznej wartości do podbijania rankingu.

1 polubienie
  1. Tej karty nie da się stworzyć, ponieważ jest nagrodą za kupienie całej Przygody Dalarańska Robota.
  2. W przeciwieństwie do Whizbanga, jej talie są przypisane na stałe i zatrzymały się na etapie dodatku Wyjście z Cienia, czyli pierwszego z zeszłego roku.

To już chyba lepiej w Whizbanga zainwestować, co prawda będzie dziczy, ale zawsze można pograć nim taliami z najnowyszych szablonów.

1 polubienie