Jeżowy Turniej IX - Dzicz - Mistrzostwo dla Moluka!

Witam raz jeszcze,
w tym temacie tradycyjnie wpisujemy wyniki naszych meczów.
Tabela fazy grupowej: https://challonge.com/pl/jeżowyturniej9
Link do grupy battle.net: https://blizzard.com/invite/zq0YGfR9X
Fazę grupową gramy do 21 lipca włącznie, a więc równo przez 2 tygodnie.

2 polubienia

Grupa B
Fioletowyy 2 - 3 kamilosir

4 polubienia

Kamilosir 3 - 1 Leszek

3 polubienia

Grupa D
Radekk198#2164 3-1 KrólPodwórza#2840
Radekk198#2164 3-0 Kretes#2433
Radekk198#2164 2-3 LightTiger#2157
Radekk198#2164 1-3 Minek#2199

4 polubienia

Kamilosir - Chercia
3-0

4 polubienia

Cześć mordeczki. Bardzo bym Was prosił(i tak pewnie większość nie odczyta i będę musiał do każdego z osobna na chacie pisać lul ), żebyśmy jak najwięcej rozegrali meczów w tą niedzielę. Jakoś się wtedy złapiemy na godzinach. W inne dni może być różnie, ze względu na pracę i to, że ostatnio od w zasadzie niezbyt długiego czasu grywam też sobie, starając się godnie reprezentować nasze szanowne forum w innych turniejach, tych polskich, kwalifikacjach. Także najbardziej tą niedzielę będę miał wolną i będę pewnie od razu po wyborach siedział na battlenecie pewnie :slight_smile: Inaczej na dniach się będziemy łapać. Pozdro od krzegosza, glhf!

3 polubienia

Moluk 3:0 Jeleniowatyy

3 polubienia

Grupa C
Belzedarath 0 - 3 TakCoHalo

3 polubienia

Grupa B
Fioletowyy 3 - 0 Chercia

4 polubienia

Grupa C
Boberek 3 - 2 TakCoHalo

3 polubienia

kamilosir - marcin156
0-3

4 polubienia

Chercia - Marcin156 0-3
Kamilosir - Marcin156 0-3

Ciekawe mecze w bardzo fajnej atmosferze.
Między innymi za to właśnie lubię Jeżowe turnieje. Można poznawać nowych fajnych ludzi, którzy również wkręcili się w HS’a :slight_smile:
Kamilosirowi w jednej grze zjechała myszka i trafił w swojego zamiast w mojego stronnika. Gdyby nie to, zarówno ten pojedynek jak i cały mecz mógłby potoczyc się inaczej :slight_smile:

Polubienia: 5

Grupa D
KrólPodwórza#2840 3-1 LightTiger#2157

3 polubienia

Viran 3:0 Chercia

Bardzo miła Pani po drugiej stronie, ma zadatki na świetnego gracza! :smiley:
Brakuje trochę kolekcji, mimo to pojedynki w wykonaniu oponentki, były naprawdę dobre! Mam nadzieję że zagramy jeszcze kiedyś! Powodzenia!

Polubienia: 6

Chercia może i póki co przegrane, ale dumny z Niej jestem bardzo :slight_smile: Takiej uczennicy każdy by sobie życzył :slight_smile:

Polubienia: 6

Grupa C
Toudi 3 - 1 TakCoHalo

3 polubienia

Szybkie info dla mojej grupy.
Pytacie mnie - “Mulder, kiedy pograne turniejowo?”, więc odpowiadam: w weekend, najwcześniej dziś wieczorem (ale raczej weekend).

Obecnie testuje nowe strategie z szacunku do Waszego czasu i z własnej ciekawości :wink:

3 polubienia

Grupa A
PawlaczGMD 3:2 Edek

3 polubienia

Grupa C
FlerFlegma#2381 2:3 m3ti#2542

3 polubienia

Mundek 3:1 Pawlacz
Grupa A

3 polubienia