Jeżowy Turniej VI (Classic & Basic) - TheLethal Zwycięzcą!

Witam serdecznie na pierwszym w historii forum turnieju Classic&Basic!
W tym temacie będziemy wpisywać wyniki naszych meczów.
Link do tabeli i zasad https://challonge.com/pl/m2riztde
Czas na fazę grupową to 2 tygodnie czyli do 13 października włącznie.

1 polubienie

Jak coś to ja pewnie będę mógł grać najwcześniej w piątek po południu, w sobotę wieczorem i w niedzielę rano i wieczorem :slight_smile: W przyszłym tygodniu jeszcze nie wiem jak, ale pewnie wieczorami coś dam radę :slight_smile:

1 polubienie

Widze że moja grupa składa się z osób z ktorymi nie miałem jeszcze przyjemności zagrać co mnie bardzo cieszy jak i będę mógł ponownie zagrać z Pawel także witajcie Panowie od czwartku do niedzieli mam czas więc możecie mi wysyłać zapro :crossed_swords:

2 polubienia

Nie ma informacji, ile osób wychodzi z każdej grupy.

Ja jutro wyjeżdżam za granicę na tydzień. Nie wiem, jak będzie z netem. Wracam 8-go, więc jakby co do 13 i tak się wyrobię ze wszystkim.

1 polubienie

Rzeczywiście, dzięki że zwróciłeś uwagę :wink:
Jako że obecny format występuje po raz pierwszy, postanowiłem że pozwolę na trochę więcej zabawy oraz zaznajomienia się z nim - mimo niewielkich grup z każdej wychodzi najlepsza czwórka :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Deck builderem dobrym nie jestem więc stawiam na fun - random deki na szybko :slight_smile: Ciekawe jakie aggro w wersji woocasha bedzie :slight_smile:

KrólPodwórza#2840 0-3 VOiS#1940
Porobiony jak małe dziecko.
Gratulacje.

2 polubienia

VOiS#1940 0-3 MocnyElf#23179

2 polubienia

MocnyElf#23179 3-1 Viran#2379

2 polubienia

Grupa C
Narem 2 - 3 TakCoHalo

1 polubienie

Dark#2348 3:2 Pawel#2652

1 polubienie

KrólPodwórza#2840 3-2 MocnyElf#23179
Powodzenia dalej.

2 polubienia

KrólPodwórza#2840 2-3 Viran#2379
Powodzenia dalej.

2 polubienia

ZbigniewJeż 1 - 3 Viran

Wojownik 1 - 0 Kapłan
Garosz bardzo sprytnie wykorzystał tu zdolności swoich sprzymierzeńców, raniąc ich co spowodowało jeszcze groźniejszy atak na przeciwnika, dzieła zniszczenia dopełnił przy pomocy kolegi z tasakiem.

Czarnoksiężnik 1 - 1 Kapłan
Bohaterka Nomka od początku konsekwentnie realizowała swój plan utworzenia zacnej armii oraz utrzymania jej na polu bitwy. Kapłan wierzył że światłość pomoże mu zwyciężyć, lecząc się i niszcząc jednostki, jednak to nie wystarczało. Wtem, gdy już witałem się z gąską, już w moich myślach widniał wynik 2-0, nagle przeciwnik zagrywa kombo… i zostawia mnie daleko w tyle…

Łowca 1 - 2 Szaman
Z początku bestie robiły swoje, w końcu jednak szaman ujawnił swą umiejętność sprawnego tworzenia stołu. Rexxar spróbował więc upolować rywala za pomocą swojego łuku - powoli i skutecznie, zastawiając przy tym pułapki mające spowolnić rywala. Podobnie jak Łorlok - już był u celu, widział 1 punkt zdrowia u przeciwnika oraz możliwość zadania mu pięciu ciosów… wtem… szamański rytuał wywołał potężną burzę, która nie dała szans na przetrwanie dzielnemu łowcy.

Czarnoksiężnik 1 - 3 Czarnoksiężnik
Tutaj spotkanie dwóch śmiałków o podobnych zdolnościach - zadecydowało rozdanie. Chyba…

Dziękuję przeciwnikowi za emocjonujące starcia i życzę powodzenia w kolejnych!

4 polubienia

KrólPodwórza#2840 0-3 Rudy102#21203

2 polubienia

Coś czuje że odpadne :slight_smile: Grupa śmierci. Nic walcze dalej, ostatni pojedynek z szanownym organizatorem :smiley:

2 polubienia

W czwartek miałem się pojedynkować z którymś z mych grupowych przeciwników . Nie dam rady …mialem mieć dzień wolny ,a mam nadgodziny :unamused:

Maniek#2966 vs Awikun#2939 3:1
Dziękuje za gry. :slight_smile:

1 polubienie

TheLethal 3:0 TakCoHalo

2 polubienia

.Narem 3:2 TheLethal.

2 polubienia