Jeżowy Turniej VII - Dzicz - Zapisy

Siemanko
Jeż musiał przerwać na moment swój zimowy sen by ogłosić dziki turniej. Mam nadzieję że uszanujecie to poświęcenie, oraz wybaczycie że trochę spóźniłem się z tematem (w lesie zegarka niestety nie miałem gdzie podłączyć)

Zasady, z wyjątkiem formatu, podobne jak w ostatnich rozgrywkach:

  • gramy w formacie Wild,
  • mecze do 3 wygranych,
  • na turniej nie wybieramy klas, ani nie podajemy ich przed meczem.
  • wygraną klasą nie można grać już w danym meczu,
  • dla klasy która nie wygrała partii w danym meczu można użyć dowolnego decku, nawet gdy daną klasą już zagrało się partię,
  • jeśli gracz wybierze do gry wygraną klasę, grozi mu porażka danej partii (nie całego meczu).
  • jeśli gracz bez słowa wyjdzie z gry podczas meczu lub opuści wyzwanie (lub dodatkowo przejdzie do menu kolekcji, wtedy 10 minut nie jest potrzebne do walkowera), i nie wróci/odpowie przez 10 min, grozi mu porażka w całym meczu .
  • pierwsza faza odbywa się w systemie grupowym, druga zaś w systemie pucharowym,
  • tabela będzie prowadzona na platformie challonge,
  • faza grupowa będzie trwać 2-3 tygodnie,
  • gracze którzy “wykazywali” się brakiem aktywności na ostatnich turniejach mogą nie zostać przyjęci do turnieju.
  • jeśli gracz wycofa się z turnieju w trakcie fazy grupowej, na jego miejsce może wskoczyć nowy, musi on jednak przejąć wszystkie wyniki uzyskane przez poprzedniego.
  • wzór drabinki play-off podam zaraz po otwarciu fazy grupowej, aby po jej zakończeniu nie było wątpliwości związanych z parami fazy drugiej.

Zapisy potrwają do końca roku, lub do osiągnięcia liczby 32 uczestników. Nagrody za najlepsze miejsca, w przypadku uzyskania 32 śmiałków:

  1. miejsce - 40 paczek kart
  2. miejsce - 20 paczek kart
  3. miejsce - 7 paczek kart

Paczki mogą pochodzić z dowolnego dodatku, ale ich liczba w zależności od kaprysu sponsora może się zmniejszyć jeśli graczy będzie zbyt mało, także zapraszajcie kogo się da!
Jak zawsze zapraszam do wzięcia udziału dla dobrej zabawy :wink:

Jestem jak najbardziej chętny! :full_moon_with_face:

1 polubienie

Ja również zgłaszam się :slight_smile:

1 polubienie

Ja również pragnę dołączyć do tej zacnej przygody :slight_smile:

1 polubienie

A ja się nie zgłaszam i proszę mi nie wysyłać zaproszeń :smiley:

Nie zapisuję się, bo nie gram w hsa

1 polubienie

Panowie, temat jest wyraźnie określony jako “zapisy”, nic nie wspomniałem o “nie zapisywaniu się” także offtopikami sypiecie :slight_smile:

Zapisuje, mimo, że pod koniec stycznia nowy dodatek z 35 kartami (przygoda) :slight_smile: .

1 polubienie

Zapisuje się, póki miejsce jest…

1 polubienie

Ja boj! Zapisuje się!

1 polubienie

Też zagram

10 wymaganych znakó

1 polubienie

Hej. Count me in. Poprzedni odpuściłem, bo bałem się, że się nie wyrobię, ale kolejnego Wild’a nie przegapię. Obiecuję aktywność i obecność :sweat_smile:

2 polubienia

Zgłaszam się, dawać mi tu Lieda!

Polubienia: 5

Chciałbym wystawić tylko jedną talię i 1 pojedynek z powodu braku czasu po co komplikacje czy jest ktoś chętny wyskoczyć? :smiling_imp:

Jak Paweł gra, to zagram. To zawsze jeden pewny win.

Polubienia: 6

Jako iż nie ma tematu z dysqsją nt turnieju, chciałbym od siebie dodać, że nagrody będą jak zwykle takie jak za każdym razem (tzn. równowartość 40 paksów za 1 miejsce, 20 za 2 i 7 za 3) pod warunkiem, że zapisze się w/w ilość zawodników (32).
Proponowałbym także przedłużyć o tydzień zapisy (do 3 króli), bo święta i sylwester, to dużo osób jest w rozjazdach, poza zasięgiem itp.
Dziękuję za uwagę…

3 polubienia

Przedłużę do tych króli bo zapisanych mało, a nie miałem też czasu przez święta zapytać znajomych i teraz przez wyjazd też nie mógłbym, a od nowego roku do 6-ego mam wolne więc spokojnie się za to zabiorę.

O dyskusji tutaj nie wspomniałem, bo zwykle jakaś rodziła się przy zapisach i uznałem to za normę :wink:

2 polubienia

Też się zapisuje,a co tam ;p

2 polubienia

Niech będzie, zapisuję się

3 polubienia

A też się zapisze, żeby chłopakom wyżej za łatwo nie było :stuck_out_tongue:

4 polubienia