Jeżowy Turniej V(ILD) - Pawel największym dzikusem!

Bali09 0 - 3 Pavel

Mam nadzieję jeszcze kiedyś zmierzyć się z tym zawodnikiem :slight_smile:

2 polubienia

Viran#2379 3 VS 2 Sebszy11#2889

Uf! Było bardzo blisko… Zaczęło się pięknie 2:0, jednakże Sebszy pokazał że jest graczem z którym trzeba się liczyć i po chwili było już 2:2… Ten mecz mógł się zakończyć na wiele sposobów, aczkolwiek w ostatecznym rozrachunku wyszło na moje, dzięki za świetne gry i powodzenia dalej!

Krychu vs Lied 3:1, honorowa wygrana na turnieju w którym się zbłaźniłem :stuck_out_tongue:
Szacun dla Lieda, bardzo ciężko było go pokonać, w sytuacjach gdy juz myslalem ze mam lethal na 100% on zawsze znajdowal odpowiedzi :smiley:

1 polubienie

Grupa B
Sebszy11 0 - 3 TakCoHalo
Nareszcie pierwsza wygrana w tym turnieju, trafiłem deckami pod przeciwnika, a dobór burstu zawsze w cenie.
edit. Udało się rozegrać drugi mecz
Grupa B
Maniuszka 1 - 3 TakCoHalo Winstreak Hell yea.

Grupa A

W związku z komplikacjami ze strony mojej pracy nie było mnie dzisiaj, proponuję wszystkim termin na grę:
-wtorek (jutro) po 20,
-środa po 17.

#edit
Udało się zagrać jeszcze jedną grę dzisiaj.

xamos 3-0 WoooCash

Dzięki kolego WoooCash’u za grę :wink:

1 polubienie

Będę około 22 wieczorem

2 polubienia

Maniuszka 3 - 1 SpookyMulder

Bardzo zaskakujący i odświeżający dobór decków. Życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach, bo szkoda, żeby zakończyło się na fazie grupowej :wink:

Witam raz jeszcze, jako że kończy się faza grupowa to przyszła pora na małe podsumowanie z mojej strony :slight_smile:

Z 31 zapisanych graczy do zmagań przystąpiło 26 - frekwencja nie powala, nie ma jednak powodów do zmartwień. Najbardziej “oskubana” została grupa B gdzie mieliśmy tylko 5 aktywnych uczestników.
Co można powiedzieć o sytuacji w grupach:

Grupa A - Tam pewny awans ma jedynie nasz sponsor, wydaje się jakoby xamos miał również się do tego przymierzać lecz sporo meczów brakuje i wiele się może zdarzyć.

Grupa B - Niekwestionowanym zwycięzcą grupy Viran, następnie trzech zawodników z równą liczbą zwycięstw - TakCoHalo bilansem wyprzedza SpookyMuldera i Maniuszkę, cała ta trójka pierwszy raz w karierze awansuje do fazy pucharowej.

Grupa C - Pewny triumf gracza PucingHard, dalej bardzo ciekawa sytuacja wynikiem której pechowo odpada En10, Janosik mimo falstartu dalej walczy o obronę tytułu.

Grupa D - Komplet zwycięstw uzyskał Pawel, drugą lokatę prawdopodobnie zajmie powracający na forumową arenę KrzegoszPL, o kolejne miejsca powinni zawalczyć Policja, bali09 oraz NaPohybel, na tę chwilę kolejność w tabeli układa się właśnie w ten sposób.

Pary 1/8 finału będą ułożone na krzyż między zawodnikami z grup A i B oraz C i D.

Pozdrawiam!

2 polubienia

Jedynie czemu chciałem wyjść z grupy, jednocześnie nie dając szansy innym uczestnikom w swojej grupie, to szansa zawalczenia z Policją, który rzucił mi rękawicę…
Policja - czekam…

Czekałem dzisiaj 7 godzin, ale nikt nie chciał grać… omg
Może uda się ZAGRAĆ(nie obiecuję wygranej) z NaPohybel dzisiaj, miał wejść 10 minut temu, pewnie jeszcze się zjawi. Wierzę w niego. W to, że wejdzie i wygra iwgl. z grupy wyjdzie. Jak coś to pamiętaj o mojej P rawej ręce P awle. On będzie walczył za mnie…

1 polubienie

Leszek 0 - 3 Adek

Szybki pogrom :slight_smile:

1 polubienie

Adek 3:2 Xamos
Ciężko było ale się udało :smile:

1 polubienie

StarScream 1 - xamos 3
Jak dla mnie najnudniejsze decki przeciwnika w grupie nic ciekawego :unamused: twierdzi że sam je sklada i co najważniejsze sprawiają mu frajdę :grin: mimo przegranej i braku szczęścia w kartach nie ma co narzekać na gracza nie czuję się przegrany bo to w końcu Blizzard daje graczom agro decki pozdrawiam

1 polubienie

StarScream 3 - xilk 0

Uprzejmie informuję iż faza play-off jest LIVE.
Drabinka nadal tutaj - https://challonge.com/pl/nd1ia1cj lecz w zakładce “Faza Finałowa”
Karty z nowego dodatku będą mogły być użyte od ćwierćfinału - wtedy zacznie się prawdziwy dziki turniej :stuck_out_tongue:
Czas na 1/8 do 5 sierpnia. Powodzenia! :slight_smile:

Polubienia: 5

Dobrze, udało się wydostać z lochu umiejscowionego na górze. Teraz już z górki, a pamiętaj, iż ręka prawa jest ciężka, tym bardziej biorąc pod uwagę impet uderzenia… z tej górki. Jak wygram to zmieniasz avatar na błękitnego murloka kosztującego 0(z e r o) many. A jak przegram to nic się nie stanie, heh.
W KOŃCU JUŻ RAZ Z TOBĄ WYGRAŁEM, WIĘC MUSIAŁBYŚ MNIE POKONAĆ W NASTĘPNYM TURNIEJU, BY MIEĆ ROSZCZENIE, HEH.

3 polubienia

A miało być głosowanie?
Czy 1\8 finału to 1 mecz czy do 3 zwycięstw?

Spytałem się osób na które trafiłem gdy już miały awans i wyszła znaczna przewaga chcących więc nie było potrzeby robienia dalej :slight_smile:
W fazie pucharowej tak samo jak w grupach, mecz do 3 wygranych partii.

1 polubienie

Starscream#2703

Mozemy sie umowic na mecz? Aktualnie jestem na wakacjach i zeby rozegrac partie musze wyjsc i znalezc miejsce ktore mi na to pozwoli, dlatego wolalbym umowic sie na konkretna godzine i dzien. Jest taka mozliwosc?

Dam znać w przyszłym tygodniu najlepiej wieczór